Bezdomni w biurze


 • Uczestnik
  Punkty: 81
  michal23 #1027039

  Nie wiem czy to idzie bezdomną pocztą pantoflową czy jak ale zaczynają mi złazić bezdomni do biura pod pretekstem potrzeby pomocy w konkretnych sprawach (czego właśnie dotyczy moja działalność). Tyle, że wymyślają niestworzone historie, zaczynają się powtarzać i wiem doskonale choćby z braku dokumentów że nie ma szans na jakąkolwiek pomoc w temacie a nie jestem w stanie się ich pozbyć. Nie są niemili, nie wyglądają jak totalne obdartusy ale włażą mi do łazienki dla petentów i potrafią się tam umyć!!! Sprawa zaczyna być naprawde uciążliwa – co zrobić z takimi osobami??


 • Uczestnik
  Punkty: 199
  Cassius #1028166

  szkoda że w łazience nie można kamer montować bo może mógłbyś udowodnić a nie tylko plotkować.. skąd możesz wiedzieć czy się myją


 • Uczestnik
  Punkty: 161
  kuszetkowygostek #1028205

  postaw taki sprzęt https://www.spyshop.pl/alc-t11-hd-kamera-ip-do-bezprzewodowego-podgladu-otoczenia-957.html przy wejściu i niech monitoruje. Pójdź z nagraniem na policję, może wtedy potraktują Cię poważnie bo raczej za samo przychodzenie nikogo nie można aresztować chyba że by Ci grozili czy coś a o tym nie wspominasz. Taka kamera daje możliwość podglądu na żywo więc tym lepiej dla Ciebie jeśli nie jesteś z nim w jednym pomieszczeniu. A nie kradną nic? To mógłbyś zgłosić spokojnie na policję.


 • Uczestnik
  Punkty: 81
  michal23 #1028362

  jakby się u ciebie na 20 minut zamknął bezdomny zużywając całe mydło i zapychając kibel ręcznikami papierowymi, zostawiając przy tym zapach jak z doliny zepsutych jaj to uwierz @cassius wiedziałbyś bez namacalnych dowodów. osobiście nic nie mam do tych ludzi, wielkiej krzywdy nie robią ale odstraszają mi petentów! @kuszetkowygostek nie wiem właściwie czy kradną, nawet jeśli to nie ma nic cennego na holu, asystentka też nic nie mówiła. ale jakby taką kamerę mieć to przynajmniej by się to okazało.


 • Uczestnik
  Punkty: 161
  kuszetkowygostek #1028373

  Dokładnie. Dlatego warto zainwestować. Ich i tak mało jakieś tabliczki z informacją o nagrywaniu obchodzą więc dowody mieć będziesz na pewno, będzie Ci się łatwiej pozbyć natręta/natrętów skoro nie potrafią po ludzku tylko Cię nachodzą.

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.