Fotel dla gracza

Forum: Inne


 • Uczestnik
  Punkty: 2 749
  KrzysztofN #1037305

  Hej,

  Szukam fotela do komputera podobają mi się fotele GAMING szukałem w internecie natrafiłem na Diablo ale czytałem że bardzo przereklamowane. Polecali nowe fotele INFERNO Titan https://www.x-kom.pl/p/396880-fotel-gamingowy-inferno-titan-czarno-szary.html?utm_source=spec fajniej wykonany od diablo i tańszy co myślicie?


 • Uczestnik
  Punkty: 63
  merkomark #1050570

  Miałem go jakiś czas, ale wymieniłem bo dla mnie był niewygodny.


 • Uczestnik
  Punkty: 126
  kulik86 #1054737

  witam,
  sobie kupiłem wygodny fotel z https://lobos.pl/meble doskonale się na nim siedzi, ma dobre oparcie i jest wygodny 😀 polecam


 • Uczestnik
  Punkty: 59
  eshape #1072761

  Ja zamawiałem fotel z iiyama-sklep przy okazji jak kompletowałem monitor. Fotel jest choć do tanich nie należy to jest wygodny, czasami siedzę po kilka godzin przed kompem i jak wstaję to nie czuję większego dyskomfortu. Wziąłem ten z poliestru bo wcześniej miałem ze skóry ekologicznej i nie do końca mi to odpowiadało, mało praktyczne jak dla mnie. W porównaniu z poprzednim fotelem to super, na poprzednim po godzinie kręgosłup mi umierał, ten obecny jest o niebo lepiej wyprofilowany.


 • Uczestnik
  Punkty: 61
  waletka #1079299

  Hm, możenie warto szukać wśród typowo gamingowych foteli? Będą dużo droższe niż np. ich biurowe odpowiedniki o adekwatnych funkcjach 🙂

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.