Kursy językowe w Warszawie


 • Uczestnik
  Punkty: 226
  tygrysek #1062185

  Co powiecie na kursy językowe w Warszawie organizowane przez Szkołę językowa Skrivanek. Na stronie mozna przejść test językowy, który pozwala w ustaleniu swój poziom znajomosci języka angielskiego, warto od tego zacząc. Kursy językowe w Warszawie organizowane są zarówno dla firm (i tu chwała im za to, niestety nie wszystkie sie na to decydują), jak i dla osób indywidualnych. Bez znajomosci języka teraz to dobrej pracy sie nie dostanie. A jak u Was w firmie, szef wspomaga kursami językowymi pracowników?


 • Uczestnik
  Punkty: 244
  toskanka #1073283

  Nauka języka to teraz podstawa. Duzo dorosłych uczy się teraz w sumie razem z dziećmi. Kiedyś nie było to koniecznie nie było takiego nacisku a teraz to konieczne. I trzeba nadrabiać braki. Dlatego też jak macie dzieci to są dla nich fajne kursy https://www.mojebambino.pl/292-dwujezyczne-dzieci i warto zapisywać dzieci. Im szybciej tym lepiej. Uczą się swobodnie podczas zabawy. A dorośli to już się stresują bardziej.

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.