Co aktualnie czytacie?


 • Uczestnik
  igaa90 #1068371

  Co aktualnie czytacie? Jaką książkę możecie polecić?


 • Uczestnik
  dromil123 #1068377

  Jeśli lubisz powieści sensacyjne i tym podobne, to mogę polecić „Na północ od Okinawy”. Jak to w takich książkach wiele się w niej dzieje, od zamachów, nowych technologii, po geopolitykę i wielki biznes. Na plus egzotyczna sceneria i niecodzienne miejsce akcji (platforma wiertnicza na morzu).


 • Uczestnik
  gajuszz87 #1069449

  Czytam naprawdę sporo, nie tylko powieści, ale i poezję, czy publicystykę. Z powieści zachęcam do „Relacja Rodzinna” w szczególności jeśli lubicie sensacje – książka warta przeczytania.


 • Uczestnik
  wit0ld #1071696

  Forum Chipa 🙂


 • Uczestnik
  dromil123 #1079298

  Aktualnie nic, ale przeczytałem ostatnio kilka ciekawych pozycji, w tym „Tatuażysta z Auschwitz” i „Skazani na zyski”. Polecam zwłaszcza tą drugą jeśli interesuje was tematyka finansów, zwłaszcza inwestycji – lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce osiągnąć wolność finansową.


 • Uczestnik
  gajuszz87 #1079727

  W ostatnim czasie nie trafiłem na nic ciekawego, poza książkę „Witaminowe urodziny” to jednak tytuł jedynie dla rodziców małych dzieci, o tym jak sprawić, aby dzieci polubiły zdrowe odżywianie, jak nauczyły się co jest zdrowe.


 • Uczestnik
  igaa90 #1079820

  Z ostatnio przeczytanych tytułów zachęcam do „Feralna umowa”. Okładka kojarzy się z mrocznymi zdarzeniami i wiernie oddaje klimat panujący w powieści. Dla miłośników sensacji pozycja obowiązkowa.

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.