Czy ktos może brał pozyczke w firmie Wonga


 • Uczestnik
  Punkty: 108
  alexx2 #1081979

  Jak oceniacie w niej pożyczki?Warto jest brać tam pożyczkę czy jednak lepiej od takich firm trzymać się z daleka?


 • Uczestnik
  Punkty: 318
  janekkier #1082061

  Sam mozesz sobie sprawdzić opinie o tej firmie w sieci. Sa tematy, w ktorych ludzie opisują swoje doświadczenia z firmą Wonga. Poz tym jest bardzo wiele porównań pożyczek oraz opinii w portalach opiniotwórczych.
  Sam jestem zdania,że nie warto jest brać takich zobowiązań. O ile oczywiście nie jest to pierwsza pożyczka za darmo. I jeśi nie masz na 100% pewności,ze będziesz w stanie to spłacić.
  Aktualnie najlepsze oferty mają pożyczki przez sms oraz pozyczki udzielane wylącznie online
  https://serwersms.pl/blog/artykul/10-potencjal-sms-ow-w-sektorze-finansowych-technologii
  Pozdrawiam.


 • Uczestnik
  Punkty: 54
  klaudiuszbora #1082100

  Trzymaj sie z dala o w/w firmy na W.


 • Uczestnik
  Punkty: 233
  tygrysek #1083018

  Nigdy tam nic nie brałam. Dość dużo kasy idzie im na reklamę w tv, nie sądzę więc, by ich oferty były szczególnie atrakcyjne. Jeśli idzie o mnie to dobrym wyjściem jest Habza Finanse. Można u nich wziąć kredyt na firmę lub indywidualnie. Wiem, że spośród wielu produktów z oferty mają też konsolidację chwilówek https://habzafinanse.com.pl/konsolidacja-chwilowek/ Mega przydatne, kiedy pali nam się pod nogami.


 • Uczestnik
  Punkty: 105
  julek #1091315

  O Wonga i ich problemach każdy może poczytać w internecie. M. in. %dlatego nie korzystam z pożyczek firm prywatnych, tym bardziej że nw banku Raiffeisen jest pożyczka na 0 procent rozłożona na 24 miesięczne raty ze śmiesznie niskim rrso bo tylko 2,88%

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.