Uczestnik
Punkty: 76
bestsoftware #1084159

Przedmiotem sprzedaży jest zarabiający portal na którym znajdują się ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne, czy sex spotkania

https://anonse18.pl

Strona jest oparta na autorskim skrypcie – co oznacza, że w Internecie nie ma żadnej innej kopii kodu źródłowego co jest bardzo istotne dla pozycjonowania.

Wystarczy go zainstalować na własnym hostingu i już można zaczynać zarabiać! Portal posiada wbudowany moduł płatności SMS. Do prowadzenia tego serwisu nie jest wymagana żadna znajomość programowania. Ogłoszenia są pobierane automatycznie z popularnego serwisu z ogłoszeniami erotycznymi eamore.com.pl – oznacza to, że serwis jest praktycznie bezobsługowy.
Kupujący otrzymuje dokładnie to co widzi na stronie https://anonse18.pl wraz z domeną! Oznacza to, że wraz ze stroną dostaje również bazę dodanych anonsów aby nie martwił się o zapełnienie strony startując z biznesem. Na życzenie kupującego możemy zainstalować skrypt na jego serwerze, wytłumaczyć i poinstruować o funkcjach portalu, aby jeszcze w dniu zakupu mógł zacząć zarabiać na swoim już skrypcie. Istnieje możliwość wystawienia faktury.

Administrowanie portalem jest banalnie proste – serwis posiada rozbudowany panel administracyjny. Serwis posiada także wbudowany moduł do reklam, bardzo prosty w obsłudze.

Serwis jest w 100% legalny, co oznacza, że zupełnie nie trzeba się przejmować zgłoszeniami o usunięcie treści, czy konsekwencjami prawnymi.

Cena: 7 000 zł +VAT (faktura)
Kontakt: [email protected]
Aukcja na Allegro