Jaki dobry i tani internt na w Warszawie na Białołęce


 • Uczestnik
  Punkty: 407
  kajam #1084973

  No właśnie, zastanawiamy się nad możliwością założenia jakiegoś stacjonarnego internetu. Dodam, że chodzi o te osiedle w okolicach ul. Myśliborskiej oraz Ćmielowskiej. Z pewnością działa tam Netia, ale preferujemy jakieś szybsze rozwiązanie, poza tym Netia wcale nie jest taka tania. Jakieś sugestie?


 • Uczestnik
  Punkty: 426
  krzychob #1084990

  Kiedyś była jedynie TPSA, ale obecnie jest tego naprawdę dużo. Zwłaszcza w blokach, bardzo często jest po 3 lub 4 operatorów na jednej klatce: Multimedia, Netia, Orange, Vectra, UPC oraz wielu lokalnych dostawców. Gorzej jest trochę na osiedlach domków, bo tam nie opłaca się za bardo montowania infrastruktury światłowodowej, ze względu na zbyt małe zagęszczenie ludzi – pozostaje opcjonalnie internet radiowy, który też jest przecież bardzo dobry, pod względem jakości (oczywiście zależy gdzie znajduje się nadajnik). Dostępne są witryny takie jak https://panwybierak.pl/ za pośrednictwem których można zweryfikować dostępność usług, operatorów który są w stanie dostarczyć usługi kablowe czy mobilne pod określonym adresem.


 • Uczestnik
  Punkty: 55
  wojtaasl #1103774

  Ja korzystam z Cyforwego Polsatu i nie narzekam.


 • Uczestnik
  Punkty: 55
  nonesoysauce #1103919

  dzięki za tą odpowiedz, na praawde mi pomogła !

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.