SCK (www.sck.pl) opinie – ostrzeżenie


 • Uczestnik
  pozew_sck #516879

  SCK (strona www.sck.pl) – zakupiłem u nich laptop Sony VAIO. Okazało się, że komputer był naprawiany i w dodatku w nieautoryzowanym serwisie (informacje od producenta). Komputer mimo iż był sprzedany jako nowy, dzięki takiej modyfikacji stracił gwarancję producenta, zatem naprawy nie mogą być bezpłatnie wykonane w ramach gwarancji w autoryzowanym serwisie. Dodatkowo komputer ten był wyłączony z programów pogwarancyjnych takich jak ten: http://genesis.sony-europe.com/….. Oczywiście jak to w dziwnych przypadkach bywa, na samym początku miałem także zaninstalowany nieoryginalny system operacyjny (inny niż instalowany po operacji przywrócenia systemu do stanu fabrycznego). Zatem chętnym do zakupów w SCK proponuję sprawdzić opinie na innych stronach. Jeżeli ktoś ma podobną sprawę proszę o kontakt: [email protected]. Można także zasięgnąć informacji na: http://pozewsck.prv.pl/


 • Uczestnik
  stachop #632251

  Zastanów się czy nie kupiłeś w promocji, bo jeśli tak to masz sprawę przegraną. Chip nie jest moim zdaniem miejscem na pranie brudów. Od tego są odpowiednie instytucje. Przeczytaj i zapamiętaj: KODEKS KARNY Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.


 • Uczestnik
  pozew_sck #632739

  1. Nie kupowałem w promocji. 2. Dziękuję za Arty.


 • Uczestnik
  rocky2 #633311

  @pozew_s NIE DAJ się ZASTRASZYĆ!!! Teraz będą Cię próbowali zastraszyć i zniechęcić na różne sposoby. Jesli jesteś w tej sprawie uczciwy to TRZYMAJ SIĘ SWOJEGO I PRAWDY! MASZ ŚWIĘTE PRAWO SIĘ BRONIĆ!!! To nie jest żadne pomówienie tylko to jest walka z OSZUSTWEM!, niesolidnością, i cwaniactwem. Wyciąganie na światło dzienne PRAWDY NIE jest pomówieniem! Nie słuchaj, że „w promocji”. To NIE MA ZNACZENIA chyba, że sprzedawca POTRAFI udowodnić przed sądem, że Cię poinformował o tym PRZED zakupem. Jesli nie potrafi tego niezbicie (np. powiedział ci tylko ustnie) udowodnić to sprzedawca NIC nie ma. @stachop „Chip nie jest moim zdaniem miejscem na pranie brudów” To NIE on (pozew_s) nazwał to „BRUDAMI”. Chip jest miejscem gdzie ludzie mogą sobie nawzajem pomagać i BYĆ UCZCIWI. pozdrawiam.


 • Uczestnik
  stachop #633318

  Rocky2 ten temat już był wałkowany na forum Chipa. Nie zastraszam pozew_sck tylko informuję, więc poinformował mnie, że nie w promocji i podziękował za paragrafy. Dotarłem do stron pozew_sck i uważam, że ma rację. Chip jest dla mnie forum technicznym dlatego uważam, że takie sprawy należy załatwiać tak jak to zrobił pozew_sck. Pozdrawiam.


 • Uczestnik
  rocky2 #633372

  Z tym, że „Chip” jest miejscem na rozmowy o sprawach technicznych, a nie handlowo – reklamacyjne to masz rację. Reklamacje to nie na tym portalu.

Przeglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.