rozłączanie WiFi pod androidem


 • Uczestnik
  kejzin #520039

  Mam problem z moim nowym telefonem Samsung Galaxy Ace, a właściwie z jego podłączeniem do mojego wifi. Posiadam w domu dwa komputery, stacjonarny podłączony kablem i laptopa, który łączy się przez wifi. Mam modem, który łączy się jednym kablem z gniazdem w ścianie a drugim z routerem wifi, a router wifi jest połączony z komputerem no i bezprzewodowo z laptopem. Wszystko działało fajnie ale gdy chcę podłączyć się z mojego smartfona to jest uwierzytelnianie, łączy się na chwilę (nawet nie sekundę) i od razu jest „rozłączono”. Hasło jest dobre, protokuł szyfrowania na router to WPA WP2 i PSK(tak jest napisane gdy wyświetla się moją sieć na telefonie). Może ciut chaotycznie to napisałem ale nie jestem biegły jeśli chodzi o ustawienia sieciowe a starałem się w miarę dokładnie opisać swój problem. A i jeszcze płyty instalacyjnej do routera nie mam, zginęła w akcji. Wie ktoś jak można to naprawić lub co moze być przyczyną takiej sytuacji? PS. Używałem wujka google, właściwie googluje od godziny ale nie mogę znaleźć nic co by mnie naprowadziło na rozwiązanie problemu w sposób, który jestem w stanie zrozumieć.


 • Uczestnik
  ruth #645279

  Sprawdź w innej sieci, drugiej trzeciej. Jeżeli jest to samo to powodem jest telefon lub ustawienia WiFi w tymże.


 • Uczestnik
  kejzin #645287

  hmm, a da się jakoś wejść na router bez płyty do niego w celu odzyskania/zmienienia hasła? Jednak chyba nie pamiętam hasła do niego… wiem, że wydaje się to głupim błędem jednak długo nikt nie potrzebował wchodzić na niego wifi(poza laptopem ktory ma zapamiętane to haslo)


 • Uczestnik
  ruth #645293

  Poszukać instrukcji, zresetować router, poustawiać wszystko od nowa. Po kłopocie.

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.