Tablet dla dziecka


 • Uczestnik
  Punkty: 9 639
  chudi #522056

  Witam, mam dwoje małych dzieci (3 i 5) i chciałbym kupić im tablety… Nie chodzi o jakieś „wypasione”, ale o tanie w okolicach 300zł. Chodzi głównie o to, żeby były odporne na dzieci, a jednocześnie rozwojowe. Jaki tablet polecacie czy np. typu Edutab firmy Overmax (z edusetem) czy zwykły? Jeżeli Edutab czy możliwe jest usunięcie tej nakładki w przyszłości? Niestety producent nie odpowiedział mi na te pytania. Może są zbyt oczywiste, ale niestety nie dla mnie. Jeżeli zaś zwykły, to jakie aplikacje dla dzieci? w jaki sposób kontrolować dziecko? w jaki sposób ograniczyć dzieciom uprawnienia w systemie? w jaki sposób ograniczyć czas pracy urządzenia? Chodzi mi głównie, w chwili obecnej, o dostęp dla dziecka tylko do potrzebnych mu aplikacji/stron www. Później oczywiście mogłoby sięgać coraz dalej… Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Pozdrawiam


 • Uczestnik
  Punkty: 50 841
  acomp #653467

  Ja radził bym Ci zakup niekoniecznie Edutab-a ale rozejrzyj się na rynku np w Biedronce były tablety po 299 zł lub na Allegro czy Neonecie. A odnośnie oprogramowania to każde oprogramowanie możesz usuwać tak jak w komputerze.Pozdrawiam.


 • Uczestnik
  Punkty: 9 639
  chudi #653469

  Wiem, że można odinstalowywać, ale chodzi mi o konkretne aplikacje, które tworzą ze zwykłego tabletu taki edutab. Dzieci mają mieć dostęp tylko i wyłącznie do wybranych aplikacji, ewentualnie do określonych stron www. A ja jako administrator (oczywiście po zalogowaniu) mogę im modyfikować uprawnienia.


 • Uczestnik
  Punkty: 79 216
  jakub_1986 #653504

  Witam. Masz link do stron z takimi aplikacjami: https://play.google.com/store/search?q=kontrola+rodzicielska&c=apps tego jest naprawde dużo wystarczy wejść w google sklep. Pozdrawiam.


 • Uczestnik
  Punkty: 9 639
  chudi #653530

  Witam. Łatwo jest napisać „szukaj w google”, a ja potrzebuję konkretów. Czy używałeś którejś z tych aplikacji? Chciałbym sprawdzone rozwiązanie, a nie przeprowadzać testy. Komentarze przy aplikacjach, nie zawsze oddają rzeczywistość. Pozdrawiam


 • Uczestnik
  Punkty: 79 216
  jakub_1986 #653534

  Nie testowałem żadnej z tych aplikacji bo nie mam takiej potrzeby. A tak cięzko jest zainstalować którąś z aplikacji i sprawdzić przez kilka dni. Opinie przy nich nie zawsze są fałszywe. Po prostu trzeba znaleźć najlepszą aplikację dla siebie. Mi spodoba się konkretna aplikacja a Ty powiesz że nie spełnia Twoich oczekiwań. Zainstaluj kilka z nich i wypróbuj przecież są bezpłatne.


 • Uczestnik
  Punkty: 9 639
  chudi #653540

  Niestety nie posiadam urządzeń z androidem. Jakoś nie jestem przekonany do „macania” swoich urządzeń:) Dlatego też moje pytanie z tego wątku dotyczy m.in. tego, czy lepsze jest urządzenie typu Edutab (ewentualnie inne tego typu z zainstalowanymi startowo aplikacjami kontroli rodzicielskiej) czy też zwykły tablet + aplikacje z google playa?


 • Uczestnik
  Punkty: 100
  zloty_100 #653606

  Tutaj masz tablet idealnie pasujący: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3321319325 Spokojnie można pooglądać na nim bajki czy pograć w gry. Co do ochrony rodzicielskiej to sam nie używałem, ale jest kilka programów dostępnych na androida m. in: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.care4teen.lite&hl=pl


 • Uczestnik
  Punkty: 521
  wenus #656107

  jak się wybiera tablet dla dziecka to na pewno trzeba spełnić określone wymagania, moim zdaniem warto jest kupić taki sprzęt, który będzie pomocny w szkole o jak na przykład taki http://aktin.pl/tablet-goclever-a971-5487


 • Uczestnik
  Punkty: 279
  bartek_tsw #663276

  Polecam ten tablet Nevroad: http://cosiepsuje.com/produkt/282/nexo-3g.html. Mało znany, a całkiem daje radę:)


 • Uczestnik
  Punkty: 79 216
  jakub_1986 #663287

  Nie uprawiaj na forum archeologii. Powyższy post do skasowania. Pozdrawiam.

Przeglądasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.