router


 • Uczestnik
  alwonso #522840

  Witam Chciałbym się zapytać czy do internetu z Telefonów Podlaskich muszę kupić router tp link czy może byc też jakiś inny np. router d-link go-rt-n150\t


 • Uczestnik
  acomp #658741

  Właśnie instalowałem dziś u klienta router d-link go-rt-n150 zakupiony w sieci Biedronka.Chodzi bardzo dobrze a więc polecam.


 • Uczestnik
  bzik #660422

  Możesz kupić sobie jaki Ci się podoba. Mam asus rt-n10u i bardzo dobrze się spisuje możesz nawet podłączyć drukarkę w sieci wi-fi i z niej drukować bez tysięcy kabli.


 • Uczestnik
  acomp #660433

  Sprawdziłe jaką transmisję ma operator Telefony podlaskie i jest to DSL więc możesz kupić ten router tak jak każdy inny DSL ale kupuj już N albo A B mają szybszą transmisję niż B G.Pozdrawiam


 • Uczestnik
  ponkoblanko #660654

  Router z biedronki, dobre:), sam szukam routera, czy tamten chodzi w tym drugim paśmie? Brak kupił sobie nówkę TV z UHD i ma wifi, a w starym chyba sieć nie wytrzymuje bo co jakiś czas rozłącza, albo zamula. Zresztą trudno się dziwić, ciągnie całkiem sporą rozdziałkę na tym UHD. Zakup routera brat zostawił mi. Ale by było jak bym kupił w biedronie, brat mógłby powiedzieć że ma LG UHD, a router z biedronki:).

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.