Problem z kartą graficzną.


 • Uczestnik
  laok #525190

  Witam mam problem z kartą graficzną na swoim komputerze, otóż dzisiaj nagle bez żadnego wyraźnego powodu sterownik karty po prostu przestał działać. Komputer przestał wysyłać sygnał po restarcie obraz jest wyświetlany w rozdzielczości 600×800 (nie da się tego tez zmeinić), z dziwnym schematem kolorów i z migającymi paskami na całym ekranie. Odinstalowanie/przeinstalowanie sterowników karty nic nie dało, szukając źródła problemu znalazłem taką wiadomość w menadżerze urządzeń „System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)”. Ale nie moge znaleść żadnego skutecznego rozwiązania tego błędu. System: Windows 7 64bit Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 560 Ti Z góry dziękuje za pomoc.


 • Uczestnik
  SonOfSun #673478

  Przeprowadź próbę uruchomienia systemu na innej karcie graficznej (pożycz od znajomego itp.). Odinstaluj najpierw sterowniki. To powinno określić, czy Twoja karta jest uszkodzona.


 • Uczestnik
  jakub_1986 #673504

  Autorze jakim zasilaczem dysponujesz?? Dokładna marka, model i moc.

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.