Karta graficzna nagle przestaje działać


 • Uczestnik
  Lutomirr #525362

  Wygląda na to że to przegrzanie wreszcie dało o sobie znać. Jaki masz model i moc zasilacza? i czy Twoja karta to zewnętrzna karta graficzna?


 • Uczestnik
  Lutomirr #674437

  Wczoraj w trakcie gry nagle monitor stracił sygnał z komputerem – mimo, że i jedno i drugie cały czas było włączone i podłączone do siebie. Nie mogłem nic zrobić, więc zresetowałem komputer. Wtedy zobaczyłem że monitor przeskoczył na tryb VGA ( z domyślnego na DVI), przez co był odrobinę niewyraźny. Okazało się, że nie wykrywa mi karty graficznej (od NVidii – GTS 250) a zamiast tego było coś zastępczego od Intela. Wyłączyłem kompa i włączyłem z powrotem i komputer wrócił do stanu „normalnego”. Wykrywało na powrót kartę graficzną. Ale ta sytuacja powtórzyła się kilkukrotnie w ciągu jednego dnia, i to nie tylko z jedną grą i to już po krótkiej chwili grania. A przed chwilą komputer zresetował się sam gdy tylko surfowałem w internecie, po czym znów nie wykrywało karty. Gdy wyłączyłem i włączyłem z powrotem to znów jest w porządku. Co należy z tym zrobić? Jestem laikiem, ale zdaje mi się, że problem polega na tym co łączy kartę graficzną z resztą sprzętu, i to coś jest uszkodzone i nawala w pewnych momentach. Proszę o pomoc:) GTS 250 Intel Core Duo 2.93 4 GB ram Windows 7 32 bit Komputer mam pięć lat i do tej pory tylko raz miałem z nim problem (przegranie 3 lata temu, naprawiony).


 • Członek
  archiwum #674447

  Jakieś BS’y wyskakiwały?

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.