Reklamy

Spojrzyj też na nowe fora


 • Uczestnik
  takashi #612383

  wiem że może troche bez sensu wątek ale już mnie sie cierpliwość kończy. Otwieram strone po stronie na chipie i albo Lotto albo MC Donald albo Gillette czy jeszcze inne irytujące, denerwujące AD. Drogi chipie. nie przeszkadza mi migająca u góry, po prawej. potem po lewej i jeszcze w kilku miejscach reklama, ale jak wyskakuje mi przed nos WIELKI SPAM to mnie cholerka trafia bo często, zaczynam czytać artykuł, posta a tu taki rozpraszający KLOPS. więc kiedyje się z prośbą by usunąć wyskakujące okienko. Jeśli pozostali użytkownicy mają jakieś sposoby by to nie wylatywało to również proszę o odpowiedzi. Ja posiadam FireFoxa ale i do innych przeglądarek wtyczki się przydadzą innym użytkownikom. Pozdrawiam A.


 • Uczestnik
  takashi #512761

  niby tak, lecz sądzę że zespół chip’a zgodziłby się na taką zmianę gdyby tak wielu uzytkowników zavotowało, co można rozwiązać za sprawą np. sondy, choć i ją można oszukać:P


 • Uczestnik
  pl_m #612390

  Takie czasy mamy, używaj AdBlock’a bo nikogo nie przekonasz zeby zaprzestał reklamy w ten sposób.


 • Uczestnik
  wojtekwx #612394

  wiem, że niektóre reklamy mogą się wydać uciążliwe… ale trzeba pamiętać, że strona funkcjonuje dzięki reklamom… że między innymi jest to biznes… a w biznesie wszystko się musi zgadzać i najlepiej, jak zyski są większe od wydatków;)


 • Uczestnik
  takashi #612435

  wiem że na reklamach dużo firm sie utrzymuje. i nie przeszkadza mi jak są reklamy o góry czy po bokach… tylko jak wyjeżdza mi taka i zakrywa cały ekran…. irytujące…. pl_m ten adblock to dodatek do ff czy osobny program (wiem z lenistwa nie hce mi sie wpisać w google:P )


 • Uczestnik
  wojtekwx #612437

  to dodatek do Firefoxa… możesz go pobrać z tej strony: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1865


 • Uczestnik
  takashi #612444

  dzieki wojtek:)


 • Uczestnik
  adrian_28 #613301

  Czy jest jakiś odpowiednik do Opery? Najbardziej denerwują reklamy kryjące się pod zielonym tekstem. Przesuwać myszkę i nie trafić na jakąś to jak zabawa w labiryncie. Z „jeżdżącymi” jakoś sobie radzę.


 • Uczestnik
  takashi #613303

  Adi ten ABP jest naprawdę świetny więc przerzuć się na FF:) jest to neprawdę najbardziej elastyczna przeglądarka:)


 • Uczestnik
  adrian_28 #613306

  Opery używam już „przez zasiedzenie”. Jeszcze jak była płatna i wyświetlała reklamy. Ciężko zmieniać przyzwyczajenia. Czy w Firefoxie ABP blokuje reklamy z tych zielonych napisów?


 • Uczestnik
  takashi #613307

  tak szczerze? ja nie widze zadnych zielonych napisów z reklamami:P czyli pewnie mnie irytowało więc wywaliłem:P odp: tak


 • Uczestnik
  wojtekwx #613319

  oczywiście, że jest taki dodatek do Opery: http://www.noweprogramy.com/index.php?str=lf&no=5777 tutaj można poczytać sobie więcej na ten temat: http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=87004


 • Uczestnik
  adrian_28 #613414

  OperaAdFilter jest niestety bardzo stary – 2004 rok. Strona autora nieaktywna. Pozostaje F12. Co do wspomnianych słów pisanych zieloną czcionką i podkreślonych to zainstalowałem na próbę FF i dodatek ABPplus. Jak były tak są. I tak już zostanie, przeżyję. W końcu na czymś portal musi zarabiać:)


 • Uczestnik
  takashi #613425

  powiedz mi dokładnie w jakim miejscu, koło jakiego buttona, bo nie mogę znaleść, poza tym jak chcesz zlikwidować jakiś obrazek klikasz na niego prawym i na dole masz „zablokuj obrazek” a swf’y blokujesz najeżdzając na nie i wówczas wyskoczy Ci taka zakładka „zablokuj” i tyle:)


 • Uczestnik
  adrian_28 #613427

  Chodzi o słowa w tekstach – nie ma tego na stronie głównej. To tzw. reklama SmartContext opis działania Pomaga nieco ustawienie „blokuj ramkę”. Nieco tzn. nie widać obrazka reklamy, ale widać „przyciski”, które są w tych ramkach.

Przeglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.