Podkręcenie AMD Athlon

Spojrzyj też na nowe fora


 • Uczestnik
  AraSs #516291

  a jak z gwarancją?


 • Uczestnik
  AraSs #630216

  Witam! Potrzebuje podkręcić procesor w moim laptopie Acer Aspire 5542G. Procesor to AMD Athlon X2 processor M300 2.0ghz, 1 MB L2 Cache. Chciałbym jeszcze zapytać czy nie stracę gwarancji i czy się nie przegrzeje procesor.


 • Uczestnik
  jacenty #630304

  podkręcanie procesora w laptopie mija się z celem, albowiem temperatury jakie generuje laptop i tak są dość wysokie – o czym na pewno się przekonałeś – a dodatkowo po podkręceniu po prostu sprawa będzie nie do opanowania. po drugie bios laptopa nie pozwala raczej na takie modyfikacje, chyba, że skorzystasz z programu do podkręcania, w tym wypadku z AMD OverDrive.


 • Uczestnik
  jacenty #630330

  w razie czego (odpukać) nie udowodnią ci, że „kręciłeś cepem” 🙂 no chyba że: „siedziba serwisu AraSs – Dzień dobry jestem AraSs, laptop mi padł serwisant – Chip.pl, temat – podkręcanie AMD Athlon, żegnam! trzeba było posłuchać jacentego. AraSs:~( również żegnam. ” 😀


 • Uczestnik
  AraSs #630337

  Jednak nie skorzystam z podkręcenia:D


 • Keymaster
  rankingi #1070276

  Polecam poczytac na temat procesorow w rankingu chipa. Dowiecie sie tam m.in. jakie sa najlepsze procesor intel core i7

Przeglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.