pomysł na biznes czy na szybkie bankructwo ?

Spojrzyj też na nowe fora

  • Uczestnik
   yellowmax #520565

   zgadza się, tylko, że nie chciałbym utopić pieniędzy. Czytałem inne fora o telebimach, ale tam mało co piszą. Nie wiem woda w ustach czy ki diabeł. Z drugiej strony na allegro widziałem trochę tych telebimów na sprzedaż hmm i sam nie wiem. Ciężko mi nawet określić ile to prądu spala na miesiąc:-) Kurde, ryzyk fizyk jak to mówią – ale sami widzicie jak to teraz jest.

  • Uczestnik
   magdysia #647192

   Kazdy obecny biznesmen, kiedyś zaczynał swoją działalność, ale trzeba pamiętać też i o tym,że wiąże się on z ryzykiem. Przecież zawsze początki bywają trudne,ale kto nie ryzykuje,ten nie jedzie.

  • Uczestnik
   martamarksowska #647373

   spot reklamowy w paincie? hmm.. Choć z drugiej strony prostota i brak reklamowego wydumania czasem działają cuda. Może i dobry pomysł

  • Uczestnik
   RobinDG #647853

   Może przydałoby ci się jakieś konkretne doradztwo inwestycyjne czy biznesowe, ale ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że czasami warto spróbować. No risk, no fun. Zawsze możesz reklamować swoją działalnośc. I proponowałbym photoshopa używac a nie painta. Sporo tutoriali masz w necie za free.

  • Uczestnik
   magiel #650278

   Odsyłam was tutaj – http://www.jartom.pl/szczegoly-new.asp?ID=120167068&obiekt=oMagazyny To bezpieczna inwestycja – to nieruchomości w tym momencie dają największe perspektywy zysku. Tak dobrych wycen z punktu widzenia inwestora nie było od dawna – w najbliższym czasie powinno dochodzić do kolejnych inwestycji…

  • Uczestnik
   acomp #650283

   Gdy zaczynałem swój biznes a były to lata 90-te było łatwiej.Teraz trzeba mieć już sporo gotówki lub szanse na kredyt ale ten ostatni trzeba spłacać a to dla początkującego jest trudne.Łatwo wpaść w pułapkę kredytową zanim pozyska się klientów i wypromuje swoja markę.Musisz się porządnie zastanowić.Pozdrawiam.

  • Uczestnik
   rozumwienajlepiej #651472

   telebim wydaje się świetnym pomysłem, na w sumie prosty biznes. moim zdaniem, najlepiej jest na część wziąć kredyt tylko nie chwilówki, bardziej typu kasy stefczyka, a część dołożyć samemu. a może np. żeby spłata kredytu wyszła mniej, można pogadać z bankiem czy nie chcą reklamy na telebimie czy coś:)

  • Uczestnik
   Wieloryb1 #651898

   A co sądzicie o programach partnerskich? Mi spodobał się ostatnio program o nazwie 7 minutowy trening.. http://www.7minpolska.com/index.php?id=agnieszkaczyz znajoma mi pokazala do wyprobowania i wsiąkłem:)

  • Uczestnik
   missimiss #652145

   wydaje mi sie, ze aby założyc biznes nie mozna kierowac się tym, ze komuś innemu się udało, bo może to przecież wszystko zalezy od indywidualnych predyspozycji, lepiej znaleźć coś w czym my jesteśmy najlepsi

  • Uczestnik
   magdysia #652280

   Otóż to, w myśl zasady: jeden włoży rękę do ognia i nic mu się nie stanie specjalnie groźnego,natomiast inny może ją stracić. To samo jest z różnymi biznesami. Najpierw należy rozważyć wszyskie za i przeciw i czy to się w ogóle będzie kalkulowało?. Bo faktycznie taki niepewny biznes może nas tylko pogrążyć,a nie zapewnić leoszej przyszłości.Ale mówi się też, że… kto nie ryzykuje,ten nie jedzie…Tylko,żeby się potem faktycznie na tym i to dosłownie nie przejechać.Czy jest dzisiaj wogóle jakiś pewny interes?. Jest – nie wchodzić w żadne układy,jeśli się nie ma żadnej pewności.;)

  • Uczestnik
   sycylia #652318

   Rzeczywiście, nie każdy nadaje się do wszystkiego i to właśnie pod kątem własnych predyspozycji powinno się wybierać branżę, w której warto wystartować z nowym biznesem.

  • Uczestnik
   missimiss #652813

   ciesze się, że ktoś zgodził się ze mną w tej kwestii;)

  • Uczestnik
   Haszka #653003

   Każdy pomysł na biznes jest dobry, o ile będziemy potrafili go wykorzystać. Jeśli nie będziemy dobrze zarządzać firmą, nie będziemy wiedzieli czym jest kilometrówka 2013, nie będziemy znali podstaw zarządzania, na pewno zbankrutujemy.

  • Uczestnik
   magdysia #653092

   Bo nie sztuka otworzyć własny biznes, sztuką jest się utrzymać i nie zbankrutować.Czasami prędzej można splajtować, niż się komu może wydawać,a potem podnieść się z tego jest wielką sztuką,o tym nikogo nie trzeba przekonywać.

  • Uczestnik
   mariusz89 #675494

   Telebimy reklamowe to dobry interes, tylko trzeba mieć dobre miejsce pod taki telebim, gdzie jest duży ruch pieszy. Samochodowy się nie sprawdza, bo kierowca jadąc, nawet jak zwróci uwagę na reklamę to za wiele z niej nie zapamięta, jak np. nr telefonu. No i taki biznes to ciężka praca, często całymi dniami, niestety wbrew pozorom to nie biznes, który sam się kręci, że wrzucasz reklamy i to tyle. Nie.

Przeglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 21)
 • Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.