[opinie] superhost.pl


 • Uczestnik
  teddy #520930

  Jakie macie doświadczenia z tą firmą? Własne opinie?


 • Uczestnik
  oxytocin #648806

  Co tu dużo mówić, stabilna firma na polskim rynku, korzystam z ich usług Superhost dla mniejszych klientów jaki Serwerydedykowane i za te pieniądze nie mógłbym oczekiwać dużo więcej. Problemy techniczne rozwiązywane są dość szybko, własny panel administracyjny porywa swoją prostotą, idealne rozbudowywane rozwiązanie.


 • Uczestnik
  Lolitka90 #659754

  Mam w superhost domene i wszystko w porzątku. Cena jest niska za hosting płace 99 zł za 100 GB. Jak potrzebowałam pomocy to w ciągu około godziny odpisali mi na maila. Dobra firma.


 • Uczestnik
  kajam #659992

  Posiadam u nich hosting i kilka domen. Zdecydowałam się na superhost ponieważ często korzystam ze wsparcia technicznego – a u nich pomoc telefoniczna dostępna jest 24h/dobę i 7 dni w tygodniu. Za pierwszy rok zapłaciłam 99 zł (100GB przestrzeni dyskowej na hostingu – większość z nas nie jest w stanie tego wykorzystać). Każdy kolejny rok będzie to 200 zł – a więc dużo taniej niż np w nazwa czy home przy lepszych parametrach. To co mi się jeszcze u nich spodobało to instalator WordPress – wystarczy wskazać miejsce na domenie a w ciągu 1 minuty jest on dostępny:) Robią też codziennie back-upy – to ważne, szczególnie wtedy gdy przez przypadek usuniemy jakiś plik z serwera! Mogliby natomiast zwiększyć ilość baz danych. W standardowym pakiecie jest ich tylko 25 sztuk.


 • Uczestnik
  raxi11 #660266

  Ja od kilku miesięcy korzystam z ich oferty. Łatwo mi się z ich pomocą udało postawić stronę na wordpressie. Mają naprawdę miłą i szybką obsługę mailową. Cenę myślę, że też mają dobrą za ten hosting 100 gb, ja zapłaciłem nie całe 100 zł.


 • Uczestnik
  Letumix11 #660346

  Ja jestem u nich od grudnia zeszłego roku. Na razie nie ma większych zgrzytów. Kontakt telefoniczny jest uprzejmy i pomocny, co dla mnie jest ważne. Dość długo czekałem jedynie na fakturę. Myślę, że mają korzystną cenę w skali roku, ja na razie płaciłem 100 zł.


 • Uczestnik
  nezik11 #660486

  Ja zdecydowałem się z darmowego hostingu przejść tutaj bo jest dość tanio i na płatnym hostingu strona lepiej może być pozycjonowana. Awarie się na razie mi nie przydarzyły. Na razie jestem zadowolony z hostingu.


 • Uczestnik
  Klawex71 #660669

  Co do tego hostingu czytałem różne opinie. U mnie jednak się sprawdza. Nigdy nie oczekuję cudów, tylko by moja strona sprawnie chodziła. Tutaj to mam i tak jak mówicie kontakt i obsługa jest z nimi bardzo w porządku.


 • Uczestnik
  Vicky #663016

  Przyznam, że mimo wielu krążących po Internecie negatywnych opinii z lat 2007-2008 ja sobie firmę bardzo cenię. Może kiedyś coś tam było nie tak, ale w takim razie wiele się zmieniło. Na przykład support odpowiada błyskawicznie (a ja jestem osobą robiącą w tej dziedzinie problemy i piszę do nich dość często). Serwery działają, na hosting nie narzekam no i przede wszystkim jeżeli chodzi o ceny to są raczej bezkonkurencyjni.


 • Uczestnik
  maciejmaciej #1047653

  Na starcie oszukują. Nie polecam.

  Chciałem kupić domenę. Oferta widniała za 4,90, upewniłem się o tym, pisząc zapytanie. Wszystko ok. Wyszkiwałem domenę za 4,90 PLN – tak było napisane w okienku wyszukiwania, ale po wybraniu oferty okazało się, że zmieniło się 1 PLN. Nie da się tego zmienić, a w następnym etapie z 1 PLN robi się 10,68 bez możliwości anulowania zamówienia. Moje dany zostały wysłane do rejestracji i cena 10,68 😮 …

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.