Zarabiaj więcej w swojej firmie!!

Spojrzyj też na nowe fora

  • Uczestnik
   scarlett_26 #521023

   Znacie Quantum? To firma która pomaga organizacjom odnajdywać się w zmieniającej rzeczywistości gospodarczej. Ich autorski program tworzenia strategii sukcesu pozwala na określenie podwalin pod konkretne decyzje biznesowe które przełożą się na poprawę sytuacji firmy Ich doradztwo w zakresie prawa pracy polega rozwiązywaniu codziennych problemów oraz na przygotowywaniu i weryfikowaniu dokumentów kształtujących relacje pracownik – pracodawca. Są to przede wszystkim umowy o pracę, wypowiedzenia umów o pracę oraz regulaminy pracy, regulaminy wynagradzania i ZFŚS. Uczestniczymy w procesach fuzji i przejęć oraz zmianach organizacyjnych

  • Uczestnik
   acomp #648903

   Jaki mają kontakt?

  • Uczestnik
   Haszka #652329

   Myślę, że w skutecznym zarządzaniu firmą oraz zarabianiu na niej pomogą artykuły biznesowe z http://blog.usakorporacja.pl. Trzeba mieć wiedzę na temat prowadzenia firmy, dobrze nią kierować i znać przepisy, by móc wykazywać zyski w firmie. Porady biznesowe są niezbędne w prowadzeniu firmą.

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.