Praca na laptopie latem – w ogrodzie?

Spojrzyj też na nowe fora

  • Uczestnik
   martamarksowska #521329

   Czym osłaniacie swoje laptopy latem, jeśli np pracujecie w ogrodzie? Bo sama podkładka z nawiewem chyba nie wystarczy w upał? Planuję wprawdzie zakup ogrodowego parasola ( http://ogrodosfera.pl/parasole-ogrodowe ) żeby się pod nim schowac, a nie całkiem w cieniu czy centralnie na słońcu, ale i tak mam obawy czy to wystarczy… No cóż, zima u mnie cienka, więc myślę o lecie. To jak sobie radzicie z takich kłopotem „słonecznym”?

  • Uczestnik
   acomp #649903

   Ja pracuję na laptopie na działce pod parasolem oraz na jachcie w kabinie bez żadnego dodatkowego nawiewu.Można zastosować podkładkę z nawiewem ale jeśli się nie ma zasilania sieciowego to wyczerpuje akumulator. Jest tylko problem z nasłonecznieniem ekrany i trzeba pracować chociażby w półcieniu.Pozdrawiam

  • Uczestnik
   janek198 #1120227

   Problem jaki opisujesz występuje tylko przy laptopach z matrycą błyszczącą, a te stanowią 80% rynku. Ja czasem pracuje na balkonie i przewiew powietrza jaki jest na zewnątrz wystarczy, żadnej podkładki nie stosuje.

  • Uczestnik
   freesugar90 #1161486

   Wystarczt mieć jakies zadaszenie i matryca przestaje byc problemem. Po za tym lepiej i tak korzystać z matowej 🙂 Gorsza jakosc obrazu, ale komfort uzytkowania wikeszy.
   _____________________

   Powiększanie punktu G

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.