Praca na laptopie latem – w ogrodzie?

Spojrzyj też na nowe fora


 • Uczestnik
  martamarksowska #521329

  Czym osłaniacie swoje laptopy latem, jeśli np pracujecie w ogrodzie? Bo sama podkładka z nawiewem chyba nie wystarczy w upał? Planuję wprawdzie zakup ogrodowego parasola ( http://ogrodosfera.pl/parasole-ogrodowe ) żeby się pod nim schowac, a nie całkiem w cieniu czy centralnie na słońcu, ale i tak mam obawy czy to wystarczy… No cóż, zima u mnie cienka, więc myślę o lecie. To jak sobie radzicie z takich kłopotem „słonecznym”?


 • Uczestnik
  acomp #649903

  Ja pracuję na laptopie na działce pod parasolem oraz na jachcie w kabinie bez żadnego dodatkowego nawiewu.Można zastosować podkładkę z nawiewem ale jeśli się nie ma zasilania sieciowego to wyczerpuje akumulator. Jest tylko problem z nasłonecznieniem ekrany i trzeba pracować chociażby w półcieniu.Pozdrawiam


 • Uczestnik
  janek198 #1120227

  Problem jaki opisujesz występuje tylko przy laptopach z matrycą błyszczącą, a te stanowią 80% rynku. Ja czasem pracuje na balkonie i przewiew powietrza jaki jest na zewnątrz wystarczy, żadnej podkładki nie stosuje.

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.