Brak bezpośredniego pobierania

Spojrzyj też na nowe fora


 • Uczestnik
  szugarn #521374

  Witam, od dłuższego czasu nurtuje mnie to pytanie, ale dzisiaj już myślałem że szlag mnie trafi. Wszelkie próby ściągnięcia jakiegokolwiek programu z większości stron podobnych do chipa kończy się pobraniem zupełnie niepotrzebnego „downloadera” który nie dość że zabiera cenny czas, to instaluje tonę niepotrzebnego softu ( często bez wiedzy użytkownika, mimo odznaczenia wszystkiego przy pobieraniu Alcohol 120% na pulpicie pojawiły mi się 4 dodatkowe ikony z czymś to przypomina programy do pseudo czyszczenia komputera etc ). Jaki jest sens takiego rozwiązania oraz dlaczego jest ono stosowane? Wychodzi na to że teraz już nawet prościej pobrać pełną ( piracką ) wersję programu niż triala z któregoś z popularnych serwisów.


 • Uczestnik
  acomp #650205

  Trzeba dokładnie czytać(większość po angielsku) instrukcje pobierania.Często załączone są opcje instalacji innych programów które trzeba wyłączać w załączonych okienkach albo robić indywidualną instalację.Pozdrawiam.


 • Uczestnik
  szugarn #650236

  W takim razie jak mam wykonać indywidualną instalację skoro ściągam program który ma za zadanie ściągnąć ten jeden plik ( przy okazji instaluje jakiś syf ), w momencie gdy byłby to ogólny downloader z całego serwisu oferujący szybkie i bezproblemowe ściąganie wszystkich aplikacji wtedy nie ma problemu. Gorzej gdy trzeba to ściągać za każdym razem przy różnych aplikacjach. Dlaczego serwisy oferujące możliwość ściągania programów zmuszają nas do ściągania downloaderów które defacto powodują stratę czasu i potrafią nainstalować niepotrzebne programy. Dodam że downloader chipa jest po polsku.


 • Uczestnik
  acomp #650247

  Taka jest polityka Chip-a i jak i PC World sam się temu dziwię.Może ktoś z redaktorów tych pism nam odpowie?


 • Uczestnik
  ahaj #661913

 • Uczestnik
  jacenty #661918

  @ahaj Proszę bez wykopalisk. Zwróciłeś uwagę na datę założenia wątku? Nie zmuszaj mnie, abym zamknął ten wątek, albo co gorsza, usunął Twój post.


 • Uczestnik
  ahaj #661919

  Temat braku bezpośredniego pobierania jest aktualny, a link przydatny dla innych ludzi by nie nadziewali się na tego typu chamskie praktyki. Niemniej zwisa mi co zrobisz, forum Chip to i tak padaka z paroma postami na krzyż. Możesz je dożynać dokumentnie kasując i to.

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)

Ten wątek ‘Brak bezpośredniego pobierania’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.