Bezpłatne konto hostingowe bez reklam


 • Uczestnik
  Punkty: 1 182
  Katarzyna #522010

  Konto na Firehost wystarczy ci pod kilka serwisów, to małe za 45 zeta, oczywiście zakładając średni ruch. Support działa wzorowo, uptime wysoki. Nie widzę sensu korzystania z byle jakich usług – z tego wychodzą tylko problemy.


 • Uczestnik
  Punkty: 1 182
  Katarzyna #653205

  Naszą ofertę hostingową poszerzyliśmy o nowe konto Free. Aby aktywować konto wystarczy zarejestrować dowolną domenę w 2BE.PL. Konto Free jest bezpłatne w pierwszym roku i w kolejnych latach korzystania. Wystarczy utrzymywać co najmniej jedną domenę w 2BE.PL, by nie płacić za konto. Oferta jest ważna do odwołania i mogą korzystać z niej osoby prywatne i firmy. Więcej informacji na temat konta, parametry i regulamin usług można znaleźć na stronie 2be.pl/free.


 • Uczestnik
  Punkty: 50 841
  acomp #653225

  Oferujecie trochę mały transfer i pojemność konta ale może trzeba spróbować?Pozdrawiam


 • Uczestnik
  Punkty: 1 182
  Katarzyna #653541

  acomp, konto jest skierowane do osób początkujących, które szukają hostingu dla prostej strony (wizytówki). Nasi klienci często zgłaszali, że przydałoby im się takie niewielkie konto. Teraz parametry konta poszerzyliśmy o bazę MySQL. Każdy użytkownik otrzymuje bazę w wersji 5.0 lub 5.5 o pojemności 5MB. Zasady aktywowania i utrzymania konta pozostają bez zmian. Można je zamówić bezpłatnie przy rejestracji domeny z dowolnym rozszerzeniem. Więcej informacji na stronie http://2be.pl/free.html


 • Uczestnik
  Punkty: 1 482
  magiel #653886

  Haha… Konto bez reklam, darmowe i ze wspaniałymi parametrami;-) Nawet z płatnych wywalają, darmowy hosting nie jest dla kogoś, kto chce na poważnie prowadzić strony internetowe. Zresztą konto na hekko mam za jakoś 44 zeta rocznie. Po co w takim przypadku mam dalej korzystać z darmowego hostingu, który może szybko paść?


 • Uczestnik
  Punkty: 1 182
  Katarzyna #654441

  Konto Free zostało zaprojektowane dla niewielkich stron. Dla klientów, którzy na poważnie chcą prowadzić strony mamy ofertę płatnych kont hostingowych:-) Spokojnie, nie padnie szybko. Konta Free są utrzymywane na tych samych mocnych serwerach, co pozostałe konta hostingowe z naszej oferty. Możemy się pochwalić uptime na poziomie 99,96% http://www.webhostingstuff.com/uptime/2bepl.html


 • Uczestnik
  Punkty: 1 199
  Aragorn85 #670727

  Całkiem fajnie pod względem ceny do jakości prezentuje się też hosting w serwisie cal.pl. Warto do nich zajrzeć.


 • Uczestnik
  Punkty: 471
  tarek #670776

  Również nie mam zaufania do czegoś, co ponoć jest za darmo. Zresztą hosting przecież nie kosztuje fortuny.


 • Uczestnik
  Punkty: 322
  Haszka #677217

  Odpuść. Nie będzie jakości, chyba że chcesz na tym postawić stronkę zapleczową. W każdym innym przypadku jest to po prostu pozbawione sensu.

Przeglądasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.