Kreator aplikacji


 • Uczestnik
  Punkty: 55
  wraxel #522242

  Drodzy koledzy, potrzebowałbym stworzyć aplikację komputerową, ale potrafię tylko programować w HTML. Kiedyś słyszałem o kreatorach aplikacji komputerowych. Czy takie coś faktycznie istnieje? Jeśli tak to jaki kreator jest „dobry”? Z góry dzięki za odpowiedź.


 • Uczestnik
  Punkty: 50 841
  acomp #655006

  Nie wierzę w kreatory ale może są takie. Lepiej weź się za naukę języków programowania i będziesz miał więcej satysfakcji z takiej pracy.Powodzenia i pozdrawiam.


 • Uczestnik
  Punkty: 15 155
  PB #655393

  Ależ oczywiście, że istnieją kreatory aplikacji. Od najprostszych o najmniejszych możliwościach, po skomplikowane (często bardziej niż normalny język programowania) o sporych możliwościach. Gdzieś pomiędzy są kreatory oparte na szablonach aplikacji, takie jak w Visual Studio czy w open source’owych IDE. Pytanie brzmi raczej: po co się uczyć ograniczonego narzędzia, które ma za nas wykonać pracę, jeśli czas ten lepiej poświęcić na naukę, która pozwoli nam tę pracę wykonać samemu. PS. za pierwszym razem wcięło mój post. Pewnie za chwilę się pojawi i będzie dubel…


 • Uczestnik
  Punkty: 53
  mojeapki #1042518

  Wszelkie kreatory sprawdzają się w bardzo typowych, podstawowych funkcjonalnościach. Po chwili okaże się, że potrzebujesz opcji, która bez znajomości języka programowania jest nie do zrobienia.

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.