Jakie aplikacje na smartfona

Spojrzyj też na nowe fora

  • Uczestnik
   krzychob #657712

   Z jakich aplikacji na smartfona korzystacie na co dzień? Które są przydatne a jakich należy unikać?

  • Uczestnik
   krzychob #522726

   Jest kilka fajnych aplikacji które warto zainstalować sobie na smartfona. Ja codziennie korzystam przynajmniej z kilku. Lubię sobie przeglądać na przykład wykop: http://yourapps.info/reviews/wykop-recenzja – bardzo fajnie skonstruowany programik. Artykuły równie dobrze przegląda się w tablecie jak i smartfonie. http://yourapps.info/reviews/polska-prasa-recenzja – polska prasa – jak do tej pory najlepszy czytnik gazet z jakiego korzystałem. Sam lubię wiedzieć co dzieje się w większym świecie a ta aplikacja nadaje się do tego idealnie. Fanie, że po wybraniu nagłówku program od razu umieszcza go na ekranie naszego smartfona i wygodnie można go sobie przeczytać. Może trochę odstraszać wyglądem – no bądźmy szczerze taki czarno biały design przypomina mi trochę czasy początków internetu ale myślę, że w przyszłych aktualizacjach w końcu go zmienią.

  • Uczestnik
   jakub_1986 #657713

   Witam. Zależy do jakich zastosowań maja być te aplikacje. Pozdrawiam.

  • Uczestnik
   jakub_1986 #657719

   Witam. To ja dodam do tej listy: – Adobe Readera – Offica od Microsoftu – latarkę Tiny FlSHLIGHT – MX Player najlepszy odtwarzacz audio/video – Menadżer Plików File Manager i to tyle z podstawowych aplikacji na każdego Androida. Pozdrawiam.

  • Uczestnik
   kajam #659572

   Warto stosować smartfona do nauki języków obcych, sprawdźcie sobie przede wszystkim English Level Checker oraz Practice English Grammar 2. Pierwsza aplikacja sprawdza wiedzę a druga uczy słówek i gramatyki (czasów, strony biernej i czynnej i innych). W ostatnich dniach zainstalowałam sobie również aplikację firmy.net – sprawdza się szczególnie wtedy kiedy trzeba znaleźć jakieś usługi na mieście jak kwiaciarnię czy mechanika samochodowego. Poza tym jest tam dużo kuponów promocyjnych po podaniu których koszt usługi/produktu spada o 10 czy 20% – można ją sobie pobrać z tej witryny http://www.firmy.net/aplikacja.html

  • Uczestnik
   jakub_1986 #660287

   Kolego Blitz007 koniecznie chcesz żeby wywalić Twoje posty?

  • Uczestnik
   jakub_1986 #660777

   Tylko z tych aplikacji nie korzysta każdy i na codzień. A autor o takie właśnie aplikację sie dopytuje. Tak więc troszke nie trafiony post ale aplikacje ciekawe.

  • Uczestnik
   Goostek #661294

   U mnie tylko są podstawowe aplikacje- pdf reader, office, twittery itd:) i tak z lepszych aplikacji korzystam na tablecie. Pozdrawiam

  • Uczestnik
   ybik #679094

   Ja codziennego użytkowania smartfona z Androidem nie wyobrażam sobie osobiście bez aplikacji takich jak: – menedżer plików (np. astro) – odtwarzacz muzyki (polecam np. Poweramp) – latarka, – adobe(do czytania PDf) i pakiet Office, – nawigacji do samochodu (AutoMapa itp.), – Yanosik (moim zdaniem alternatywa 1000x lepsza od CB radia, którego używałem jeszcze do niedawna)

Przeglądasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
 • Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.