Internet domowy LTE od Plusa. Wasze opinie i rady.

Spojrzyj też na nowe fora


 • Uczestnik
  pimp4you #661046

  Witam! Za jakiś czas się przeprowadza i najprawdopodobniej najszybszy internet jaki będzie możliwy tam gdzie się przeprowadzam. Będzie to właśnie internet domowy LTE od Plusa link – https://www.plus.pl/indywidualna/ZestawDoInternetuLTE/ Co sądzicie o takim internecie? Bardzo interesuje mnie internet z dużym uploadem. Minimum 3Mb/s gdyby było 5Mb/s to w zupełności by mi wystarczyło. A szukam takiego internetu ponieważ chce streamować regularnie. Obecnie mam internet 10/1 i streamować mogę na prawdę nie wiele. Czekam na Wasze opinie. Piszcie mi czego muszę się dowiedzieć na temat tego internetu. Jeśli chcecie mi coś zaproponować to prosiłbym o propozycje dotyczące miasta Płocka. Pozdrawiam, pimp4you


 • Uczestnik
  pimp4you #523163

  W przypadku LTE dużo zależy od lokalizacji. W dużych miastach jak Warszawa w weekendy spokojnie osiągniesz pożądane rezultaty. W pipidówkach możesz o tym zapomnieć.


 • Uczestnik
  acomp #661052

  Witam.Sam używam od jakiegoś czasu LTE od Polsatu ale z odbiorem jest różnie w zależności od miejsca instalacji.Potrafi w jednym pokoju być na maksa a w drugim na 30%.Nie licz na duży upload Ja mam rzędu 2,4-3,1 i nigdy nie osiągnąłem większego nawet z instalacją anteny zewnętrznej.Być może w Płocku będzię lepiej czego Ci życzę.Pozdrawiam.


 • Uczestnik
  pimp4you #661056

  Byłem dzisiaj w Plusie i dowidziałem się, że tam gdzie mam mieszkać faktyczny sygnał jest koło 100/25. Czyli pasowałoby mi to całkowicie. Ale limit danych to max 25GB także takie rozwiązanie odpada:/.


 • Uczestnik
  jakub_1986 #661057

  Witam. Ja sprawdziłem i u Ciebie istnieje taka firma jak Multimedia. Tu masz adresy wszystkich firm które w Płocku oferuja internet bez limitów: http://www.portalplock.pl/pl/8_katalog/25_internet_i_komputery/98_dostawcy_internetu Pozdrawiam.


 • Uczestnik
  pimp4you #661060

  Jakub znam tą stronę:). W Petrotelu byłem już i zaoferowali mi net asymetryczny do 10Mb/s. A łącze symetryczne 2/2 mają w cenie 2000 zł. Pójdę jeszcze do Hyperionu, TPSA (mój obecny dostawca) i Multimedia. Tak sobie myślę, że jeśli TPSA nie zgodzi się na podniesienie samego uploadu nawet płacą drożej to może być ciężko. A co do samych Multidemii to wiecie może czy oni dostarczają internet po kablach miedzianych czy może w jakiś inny sposób jeszcze?


 • Uczestnik
  jakub_1986 #661064

  Multimedia dostarcza internet po kablu telewizyjnym. Dialog po kablu telefonicznym.


 • Uczestnik
  pimp4you #661069

  Po kablu telewizyjnym to jest nadzieja, że będę miał te przynajmniej 3Mb/s uploadu. A powiedz mi Jakub_1986 masz jakąś opinie na temat Multimedii?


 • Uczestnik
  jakub_1986 #661071

  Witam. Ja posiadam od roku internet z Multimedii. Nie narzekam bo internetu w ciągu tego roku nie było sumujac wszystkie przerwy może z 1 dzień. Poprzednio miałem internet z Dialogu i też nie narzekam. Co do transferów to ja mam 6 Mb/s i download jest na poziomie od 6 do 20 Mb/s dane ze strony Speedtest.net, natomiast co do uploadu to od 0.5 do 2-3 Mb/s. Pingi sa niskie poniżej 100 ms. Realnie transfer do mnie zawiera sie między 500 kb/s a 2.2 Mb/s. Tak więc nie narzekam. W razie kolejnych pytań pisz. Pozdrawiam.


 • Uczestnik
  pimp4you #661072

  Realny transfer co masz na myśli? Hmm ale to wziąłeś u nich internet do 20Mb/s? I masz tylko 2Mb/s prędkość? To raczej trochę mało. Jak myślisz, że wezmę u nich np ofertę 30Mb/s to będzie to w miarę stabilne łącze i upload będzie koło tych 3Mb/s?


 • Uczestnik
  jakub_1986 #661073

  Ja mam łącze 6 Mb/s. A transfery według Speedtest.net od 6 do 20 Mb/s rozumiesz? Nie chcieli mi dac szybszego łącza bo podobno nie ma technicznej możliwości. Realny transfer do siebie to rozumiem prędkość pobierania plików ze stron www czy torrentów. I to zawiera sie między 500 kb/s a 2.2 Mb/s czyli dużo szybciej niż w Dialogu. Bo tam na łączu 4 Mb/s transfer nie przekraczał 600 kb/s. Musisz iść do biura Multimedii lub zadzwonić a podadzą Ci jakie łącze jest dostępne pod Twoim adresem.


 • Uczestnik
  pimp4you #661074

  Pójdę i wybadam sytuację jak coś się dowiem to powiem co i jak:)


 • Uczestnik
  jacenty #661082

  Dostęp do internetu z sieci komórkowej bierzemy tylko i wyłącznie, gdy już naprawdę nie ma innej możliwości na „internet dla ludzi”. W moim przypadku Plus okazał się być męką, niby LTE, a wcale nie dało się tego odczuć. Mam obecnie internet z T-Mobile i pomimo tego, że ta sieć nie reklamuje się LTE, to transfery są zdecydowanie lepsze niż w Plusie. Przynajmniej dwa razy więcej niż w tym osławionym LTE Plusa. Ale to oczywiście też zależy od topologii danej sieci.


 • Uczestnik
  jakub_1986 #661087

  Ja też bym bronił się od internetu mobilnego. Po pierwsze bardzo małe limity a po drugie małe prędkości. A jak juz załapiesz się na LTE to dostaniesz limit 20-30 GB co wystarczy na kilka dni. Pozdrawiam.


 • Uczestnik
  pimp4you #661130

  Byłem dzisiaj w Multimedii. Pani zaproponowała mi internet 60MB/s download z 3Mb/s upload. Jest to prędkość, która mnie satysfakcjonuje. I to w cenie 52zł/mc w tym jest opłata za router 3zł/mc. Do tego dostałem ofertę telewizji za cenę 9,90zł/mc. Mam w tym 52 programy jakości cyfrowej z takich ciekawych np: TVP1, TVP2, Polsat, TVN, Film Box, TV 4, AXN, TVN CNBC, CNN, Polsat Sport, Polsat 2, Comedy Central, Comey Central Family (z tych dwóch CC cieszę się najbardziej), Eurosport (też super!), Animal Planet, TVN 24, Polsat Film, TVP Sport. Oferta na telewizję ważna jest do końca marca. Tzn jeśli podpiszę umowę do końca marca to w takiej cenię będę miał telewizję. Co sądzicie o takiej ofercie? Mnie wydaje się być ona bardzo atrakcyjna zarówno internet skoro wcześniej miałem ofertę 2/2 za 2000zł/mc jak i TV wszystko jest bardzo fajne:).

Przeglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 38)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.