Oddam 10cio letnią kolekcję Chip 2003-2013

Spojrzyj też na nowe fora

  • Członek
   archiwum #523871

   Jak w tytule. Nie prenumeruję już, gazety zalegają na strychu i chętnie bym wywalił nawet na makulaturę ale może jest jakiś fan i by chciał przygarnąć. Oczywiście za free z odbiorem osobistym w Warszawie lub musiałbyś zapłacić za przesyłkę a będzie tego ze 40Kg. Płyty są dołączone, jest też kilka CHP Special czy CHIP księga testów. Brakuje jedynie 2 egzemplarzy z całych 10 lat. Ktoś chętny?

  • Uczestnik
   rafal_kozlowski #689859

   Dawno temu w Magazynie CHIP nr 09/2001 został zamieszczony pełny program Paint Shop Pro w wersji 4.15. Do uruchomienia archiwum (psp415cd.exe) z instalatorem było/jest potrzebne hasło. Czy ktoś jeszcze pamięta to hasło? Napisałem do dystrybutora tej aplikacji, firmy CONNECT DISTRIBUTION, ale tam nikt nie zna tego hasła.

  • Uczestnik
   slawomirduczek #690260

   Szemot wysyłam PW. @edited: Heh, nie można tu wysyłać pw? śmieszek. Szemot, ja chętnie przygarnę całą kolekcję. Jestem nauczycielem w technikum, uczę zawodu technik-informatyk i bardzo mi się taka kolekcja przyda. Będę o nią dbał, trafi w dobre ręce. Odezwij się do mnie jakby co – [email protected]

  • Członek
   archiwum #690659

   Mam tą płytę ale wymaganego hasła tam nie ma, jedyna informacja to: „Hasło do instalacji można uzyskać na trzy sposoby: 1. Wypełniając formularz na stronie http://www.connect.waw.pl/connect/opisy/rejestracjapsp.html 2. Dzwoniąc do firmy Connect Distribution, pod nr +22 6441214. 3. Przesyłając wypełniony formularz w pliku txt pod adres [email protected]” Wymagane hasło jest potrzebne tylko do rozpakowania archiwum tj.pliku psp415cd.exe

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.