Programy od CHIPa

Spojrzyj też na nowe fora

  • Uczestnik
   Kaze21 #524083

   Witam.Często korzystam z programów zamieszczanych na płycie Chip-a i trzeba zawsze uważać co się instaluje.Programy za Free często mają ograniczenia oraz reklamy a to jest cena za darmowy program.Ale szczerze polecam Chip-a którego jestem prenumeratorem od lat.Pozdrawiam

  • Uczestnik
   Kaze21 #666623

   Witajcie, chce „przesiąść się” z czasopisma które dotychczas regularnie kupowałam na właśnie CHIPa. Mam jedno ważne pytanie, czy programy dołączane do miesięcznika jak i te zamieszczone na stronie internetowej są czyste czy zaśmiecone niepotrzebnymi toolbarami itp? Niestety ale w piśmie które kupowałam do tej pory można było pomarzyć o czystych instalkach, a ostatni program jaki od nich pobrałam zawalił mi przeglądarki reklamami i nie mogłam ich usunąć. Co najlepsze po włączeniu laptopa wszystkie te śmieci przez WiFi przeszły mi i na niego. Więc ja za taki Świat;) bardzo serdecznie dziękuję, nie skorzystam.

  • Uczestnik
   Kaze21 #666627

   Darmowe programy z reguły pobieram z oficjalnych stron bo tam właśnie są czyste instalki, szkoda że do gazet dodawane są zaśmiecone. A jak sprawa wygląda z pełnymi wersjami płatnych programów? Bo domyślam się że i takie są czasem dodawane do miesięcznika.

  • Uczestnik
   jakub_1986 #666635

   Witam. Bardzo często pobierając programy z serwera musisz korzystać z menadżera pobierania. A wtedy trzeba czytać co się klika bo instaluje się przy okazji mnóstwo syfu.

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.