Programy partnerskie

Spojrzyj też na nowe fora


 • Uczestnik
  jerzyk88 #526005

  Ładny wynik. Opcji masz kilka, możesz nawiązać współpracę z jakimś większym portalem w celu wspólnej promocji, jakimś biurem podróży pod program partnerski. Warto również zainteresować się sprzedawaniem możliwości artykułów sponsorowanych, przy tel ilości odwiedzić spokojnie możesz zarobić kilkaset zł na 1 publikacji. Tu masz tekst w którym autor prezentuje kilka sposobów na spieniężenie potencjału strony internetowej: http://www.e-etat.pl/kilka-sposobow-na-spieniezenie-strony-internetowej/ Nie ze wszystkim się zgadzam, ale kilka ocen, wniosków jest trafnych.


 • Uczestnik
  jerzyk88 #677853

  Prowadzę kilka stron o tematyce turystycznej i podróże. Mam na nich około 800 do nawet 1200 odwiedzin dziennie. Jaki program partnerski polecilibyście pod tego typu strony?


 • Uczestnik
  Eizzy #686766

  Ja mam stronę o motoryzacji i korzystam z programu partnerskiego firmy iparts http://www.partnerski.iparts.pl/ ale myślę że może też Ci się to przydać. Firma jest bardzo profesjonalna i daje duże wynagrodzenie za banery i reklamy:)


 • Uczestnik
  Trapzila #688720

  Programy partnerskie są jednym z narzędzi marketingu internetowego, które najczęściej rozliczane są na podstawie efektów przeprowadzonej kampanii reklamowej. Jeżeli szukasz dodatkowych informacji które pomogą Ci wybrać odpowiedniego partnera i przyniosą oczekiwane zyski to z pewnością nie zaszkodzi jeśli przeczytasz tekst z tej strony http://performance360.pl/najlepsze-programy-partnerskie-zarabianie-programach-partnerskich/

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.