Pozycjonowanie strony…

Spojrzyj też na nowe fora

  • Uczestnik
   padawan_zycia #528222

   powiem wam, że trochę się boje tego pozycjonowania… :\\ bądż co bądz oddaję swoją stronę (całkiem nieżle zrobioną) obcym ludziom a oni mi tam coś pozmieniaja i nie wiadomo co jeszcze… a jak tylko zepsują, kąża sobie zapłacić i tyle z tego będe miał? wiem że to pozycjonowanie jes ważne bo konkurencja nie śpi wiadomo jak jest ale się boję mimo wszystko.. sam bym to sobie zrobił jakbym się cokolwiek znał ale sie nie znam… nie mam żadnej firmy z polecenia więc na chybił trafił wybieram i skąd mam wiedzieć czy sa porządni… niech mnie ktos uspokoi.. 🙁

  • Uczestnik
   hagrit #688238

   uspokój się! nic ci nie będa zmieniać bez twojej zgody przecież, płacisz wymagasz, sprawdz tylko jak długo firma jest na rynku bo im większe mają doświadczenie tym lepiej:grin:

  • Uczestnik
   SupremumSEO #688277

   To prawda, jakiekolwiek działania na Twojej stronie muszą zostać przez Ciebie zaakceptowane, więc masz pełną kontrolę nad wszelkimi zmianami. Profesjonalna firma systematycznie informuje klientów o postępach w działaniach i pozostaje z nimi w stałym kontakcie. Być może przydatny będzie dla Ciebie nasz artykuł na temat tego, jak wybrać firmę pozycjonującą: https://supremumseo.pl/jak-wybrac-firme-pozycjonujaca-strony-internetowe/. Zapoznaj się z nim, a w razie wątpliwości – pytaj!

  • Uczestnik
   padawan_zycia #688280

   no a jak dlugo trzeba pozycjonowac strone żeby było widać jakieś efekty? musze sobie jakoś budżet na to rozplanować zeby się potem nie okazało że zanim zacznę wiecej zarabiać już się zrobię niewypłacalny…

  • Uczestnik
   SupremumSEO #688305

   Trudno to jednoznacznie określić; pozycjonowanie musi trochę potrwać. Najczęściej mówi się o sześciu miesiącach jako czasie, po którym można obserwować pierwsze efekty. Czasem jest to mniej, czasem trochę więcej. Zależy od branży, działań konkurencji, trudności słów kluczowych, na jakie się pozycjonujemy, zmian w algorytmach Google i wielu innych istotnych czynników. Na pewno nie warto ufać agencji, która obiecuje wiele w krótkim czasie.

  • Uczestnik
   zeki #688442

   Jest jedno wyjście – nauczyć się samemu pozycjonować. Wiedza jest na necie jak umiesz wyszukać i odsiać ziarno od plew. Możesz się skusić na płatne szkolenia, kilka tyśków i będziesz miał wiedzę całkiem całkiem. Nikt nie zadba o stronę lepiej niż właściciel, a agencja/freelancer nigdy nie pozna branży tak jak Ty:) Zdobędziesz wiedzę to będziesz mógł zlecać część zadań podmiotom zewnętrznym (np. tworzenie zaplecza). Taka prawda:) No ale nie wszystkiego się nie da samemu zrobić. Dlatego czasem trzeba zaufać. Zmiany na stronie to optymalizacja generalnie niewidoczna dla użytkownika, za to pomagająca robotom. Możesz sobie kopię zrobić i w razie czego przywrócisz poprzednią wersję. Zdecydowanie gorsze z punktu widzenia właściciela biznesu jest nieumiejętne linkowanie strony. Co z tego, że Twoja super wypasiona strona nie została nawet dotknięta jak poszedł na nią taki śmieć, że oberwała jakim filtrem? Chcesz bezpiecznie, bez stresu? Wykup AdWords:)

  • Uczestnik
   EndriuSosna #688946

   Aby wypromować stronę w wyszukiwarce na oblegane frazy trzeba się nagimnastykować. Na początek możesz pododawać stronę do dobrych katalogów (niektórzy z was na mnie naskoczą że to już nie działa), np przy użyciu programu Seolight. To są działania które sam możesz podjąć. Ustawienia w Adwords nie są takie proste jak się wydaje. Żeby poznać panel i możliwości wyświetlania reklamy dużo czasu trzeba spędzić. Jeśli odpowiednio nie ustawisz parametrów, cały dzienny budżet przeznaczony na kampanię zniknie w kilka sekund. Na bieżąco swoje poczynania możesz śledzić w Analytics. Z czasem nauczysz się co, gdzie i jak. Rada starszego kolegi, to cierpliwość;)

  • Uczestnik
   Schultz #689709

   Polecam skorzystać z usług firmy pozycjonerskiej lub po prostu uczyć się samemu czytając blogi np na http://www.antygen.pl

Przeglądasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.