Telefon do przeglądania internetu


 • Uczestnik
  Punkty: 55
  dabaka123 #689686

  Witam, poszukuję telefonu do przeglądania stron internetowych, facebooka, oglądania filmów na yt. Warto by zaopatrzony był w LTE. Zależy mi na dość małym wyświetlaczu(max 4,5 cala). Najważniejsze, by chodził bez żadnej przycinki. Jak najlepszy stosunek jakość – cena przy raczej niskiej cenie. Sprawami drugorzędnymi, ale również ważnymi są aparat i wszystko co związane z odtwarzaniem muzyki na telefonie. Możliwie jak najmniej przeróżnych bajerów i zabawek. System operazyjny raczej nie ma znaczenia. Do tej pory był to oczywiście android. Przez chwilę przez myśl przeszły mi starsze modele iPhonów 4s i 5. Może macie jakieś inne propozycje? 😀 W skrócie(od rzeczy najważniejszych do tych nieco mniej ważnych): 1. Płynna praca telefonu i przeglądanie internetu 2. Aparat 3. Muzyka 4. Stosunkowo mały wyświetlacz, jak i cały telefon Do tego CENA. Typowa budżetówka, liczę na coś poniżej 500 zł.


 • Uczestnik
  Punkty: 55
  dabaka123 #528505

  Jak myślisz o nowych trochę wiekszy Xiaomi Redmi 4A – sam myślę z dziewczyną aby jej kupić w tej cenie lepszego nie znalazłem http://www.x-kom.pl/p/347540-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-4a-16gb-dual-sim-lte-gold.html

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.