Seo copywriting

Spojrzyj też na nowe fora

  • Uczestnik
   blak #528544

   Czesc mam pytanie co to jest dokładnie seo copywriting? Czy jak mam stronę sklepu ale to nie jest sklep internetowy tylko zwyczajny a strona ma czysto informacyjny charakter to trzeba jakiś copywriting na niej uprawiać?

  • Uczestnik
   SupremumSEO #689933

   W dużym uproszczeniu seo copywriting oznacza tworzenie tekstów, które są wartościowe zarówno dla użytkowników, jak i robotów wyszukiwarek. Wbrew pozorom to nie jest łatwe zadanie. Wyspecjalizowani copywriterzy muszą pisać tak, aby było to interesujące dla czytających, a jednocześnie stosować odpowiedni rozkład słów kluczowych i linków, dzięki którym tekst przyczyni się do wzrostu pozycji strony, na której się znajduje. Jeżeli Twoja strona jest lub będzie pozycjonowana, wartościowy content to podstawa. Prowadząc działalność, najlepiej założyć bloga firmowego, na którym systematycznie będą pojawiały się wpisy spełniające kryteria seo copywritingu.

  • Uczestnik
   hagrit #689964

   jak strona jest informacyjna to tym bardziej jest pole do popisu z tekstami, mozna je pisać samemu jak sie ma pojęcie albo zlecić komuś kto sie tym zajmuje nacodzien

  • Uczestnik
   blak #689984

   No zamierzam sie pozycjonować przez to trochę internetów śledze i czytam o takich rzeczach, przez to tez tutaj sie znalazłem. Sam to raczej nie popisze super tekstów, noga z polskiego byłem, już żona prędzej

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.