Seo copywriting


 • Uczestnik
  Punkty: 77
  blak #528544

  Czesc mam pytanie co to jest dokładnie seo copywriting? Czy jak mam stronę sklepu ale to nie jest sklep internetowy tylko zwyczajny a strona ma czysto informacyjny charakter to trzeba jakiś copywriting na niej uprawiać?


 • Uczestnik
  Punkty: 201
  SupremumSEO #689933

  W dużym uproszczeniu seo copywriting oznacza tworzenie tekstów, które są wartościowe zarówno dla użytkowników, jak i robotów wyszukiwarek. Wbrew pozorom to nie jest łatwe zadanie. Wyspecjalizowani copywriterzy muszą pisać tak, aby było to interesujące dla czytających, a jednocześnie stosować odpowiedni rozkład słów kluczowych i linków, dzięki którym tekst przyczyni się do wzrostu pozycji strony, na której się znajduje. Jeżeli Twoja strona jest lub będzie pozycjonowana, wartościowy content to podstawa. Prowadząc działalność, najlepiej założyć bloga firmowego, na którym systematycznie będą pojawiały się wpisy spełniające kryteria seo copywritingu.


 • Uczestnik
  Punkty: 80
  hagrit #689964

  jak strona jest informacyjna to tym bardziej jest pole do popisu z tekstami, mozna je pisać samemu jak sie ma pojęcie albo zlecić komuś kto sie tym zajmuje nacodzien


 • Uczestnik
  Punkty: 77
  blak #689984

  No zamierzam sie pozycjonować przez to trochę internetów śledze i czytam o takich rzeczach, przez to tez tutaj sie znalazłem. Sam to raczej nie popisze super tekstów, noga z polskiego byłem, już żona prędzej


 • Uczestnik
  Punkty: 201
  SupremumSEO #689997

  Czasem agencja zajmująca się pozycjonowaniem oferuje również usługi z zakresu content marketingu, czyli między innymi tworzenie tekstów na stronę. Jeżeli sam nie czujesz się na siłach, by prowadzić swojego bloga, dobrze skorzystać z takiej możliwości – pracują tam zwykle doświadczeni SEOwcy, którzy wiedzą co i jak;) W Supremum SEO funkcjonuje to tak, że przesyłamy klientom propozycje tematów, a oni decydują, które znajdą się na stronie i kto je napisze. Gdybyś był zainteresowany podjęciem z nami współpracy albo bezpłatną konsultacją w celu zasięgnięcia więcej informacji, zapraszamy do kontaktu: [email protected].

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.