Dla kobiet pytanie, maseczki do twarzy


 • Uczestnik
  Punkty: 60
  suszka #690244

  :(moje drogie koleżanki, którą z tych maseczek byście mi polecili http://kobieco.pl/uroda/maseczki-na-twarz/ ? dodam, że jeszcze nigdy żadnej maseczki nie próbowałam i waham się którą dać na pierwszy raz:)


 • Uczestnik
  Punkty: 60
  suszka #528615

  A może zmienisz konto Chipa na jakieś kobiece pismo?


 • Uczestnik
  Punkty: 106
  monolit #690480

  Żona mi to przez ramię podpowiada że ona kupuje gotowe maseczki oczyszczające w sklepie kosmetycznym online – https://kontigo.com.pl/ 🙂 Także tylę mogę pomóc.


 • Uczestnik
  Punkty: 78
  erni203 #1043440

  Ale samodzielnie też można robić – lepsze są


 • Uczestnik
  Punkty: 97
  preAlicjana #1043544

  Też czasem lubię sobie zrobić samodzielnie jakąś w domu np. z miodu, cytryny i jogurtu naturalnego. Ostatnio niestety mam większy problem rozszerzonymi naczyńkami i pewnie będę musiała zdecydować się na jakiś zabieg. Przeszukałam trochę internetu i trafiłam na taki jeden artykuł http://www.kobiety.pl/uroda/jak-radzic-sobie-z-rozszerzone-naczynia-krwionosnymi
  Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły i cenne rady?


 • Uczestnik
  Punkty: 87
  burhilda #1051092

  Ja bardzo lubię maseczki domowe. Moją ulubioną jest taka z płatkami owsianymi i naprem ziół (rumianek, bratek). Zawsze mi to pomaga na problemy z cerą 😉


 • Uczestnik
  Punkty: 112
  tomiks #1053067

  A moja żona uważa, że żadne domowe sposoby jej nie pomagają i koniecznie chce wybrać się na usuwanie opadających powiek w https://fabskin.pl/plexr-lifting-powiek-bez-skalpela/ . Szczerze mówiąc nie uważam, żeby było aż tak źle, ale skoro ma jej to poprawić samopoczucie, może warto, by się wybrała.

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.