Darmowe filmy online – alternatywa dla serwisów VOD?


 • Uczestnik
  Punkty: 60
  Marcin_Plus #528672

  Znalazłem taki film na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=uYu_G6VW6wE gdzie autor wyjaśnia jak skonfigurować ten odtwarzacz żeby w wyszukiwarce pojawiły się filmy online. Konfiguracja to może nawet za duże słowo, bo ogranicza się do wgrania jednego pliku na dysk a dokładniejsza instrukcja jest na forum pcformat https://forum.pcformat.pl/ALLPlayer-search-engine-configuration-darmowe-filmy-t?pid=3786096#pid3786096 Sprawdziłem i bardzo ładnie to działa. Filmy raczej w wersji oryginalnej z polskimi napisami.


 • Uczestnik
  Punkty: 57
  mertens #1043683

  Faktycznie ciekawa alternatywa ale jednak zasięg serwisów VOD jest spory i zapewne mało który użytkownik korzysta z takiego rozwiązania jak wspomniany przez Ciebie player. Osobiście wygodniej mi korzystać z serwisu typu https://filmusy.pl/ i zobaczyć jakiś film. Ludzie są leniwi zazwyczaj, a w dodatku czasem boją się pobierać plików na dysk.

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.