Kupno komputera – wątpliwości


 • Uczestnik
  Punkty: 55
  kutnoSJ12 #528677

  Pierwszy zestaw na 1000% nie zadziała. Procesor, płyta i Ram są z sobą niekompatybilne. Drugi zestaw: – obydwa monitory to praktycznie szroty – dodatkowe chłodzenie na procka jest zbędne – po diabła montaż podzespołów jak kupujesz gotowy komp – ta kamera internetowa jest tak bardzo potrzebna??


 • Uczestnik
  Punkty: 55
  kutnoSJ12 #690496

  Witajcie. Chcę zakupić sobie komputer do streamowania CS: GO – chodzi o stałe 200 fps + green screen etc. Szukam opinii znajomych, ale Ci oczywiście mówiąc, że strona chce mnie naciągnąć dają części po 2.000 zł mówiąc, że te są najlepsze (wow). Zwracam się w związku z tym z pytaniem do Was. Czy taki zestawik jaki tutaj mam jest okej? Jeżeli ktoś z Was zrobi z niego zestaw za 5k będę wdzięczny: https://www.morele.net/inventory/info/s5yXqV/ Ogólnie myślałem jeszcze o czymś takim, jak to widzicie? https://www.morele.net/inventory/info/MS3sPZ/ Taki złożony + dwa monitory w cenie idealnej dla mnie. Jak to widzicie?

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.