Niektóre programy nie mają Internetu jakby WIFI było wyłączone Pomocy!

Spojrzyj też na nowe fora


 • Uczestnik
  MaxMiecProblem #528745

  Sprawa wygląda tak że pewnego dnia (Kilka miesięcy temu) chciałem sobie pobrać COD 1 z torrentów(tak wiem że to nie legalne) i pojawiło się łaczenie z peerami to tak czekam czekam i czekam a tu nic, odpalam przeglądarkę, działa, mówię ‚co jest?’ czekam kolejne 5 minut nic, spróbowałem odpalić program do czyszczenia ‚Odkurzacz’ i pokazało ‚Problem połączenia z internetem’, chciałem odpalić Steama też nie działa. Zacząłem szukać w internecie co to może być,ale nic nie znalazłem co mogłoby mi pomóc a nie chce robić formatu ani reinstalacji systemu (Mam Windows 7 Professional) Próbowałem w avascie odpalić Firewalla ale pokazywało że nie ma dostępu do internetu. Jedynie co mi teraz działa to gra Minecraft i przeglądarka i nic więcej. Potrzebuje waszej pomocy!


 • Uczestnik
  MichalZ #691022

  Wyrzuć Avasta;)


 • Uczestnik
  peterem #691048

  Może masz problem z dns, może firewall ci blokuję połaczenia. Odinstaluj Avast i zobacz jaka będzie sytuacja. Może router lub modem należy z restartować aby na nowo się z autoryzował z usługodawcą.


 • Uczestnik
  MaxMiecProblem #691137

  Niestety Wyrzucenie Avasta nic kompletnie nie dało. Internet napewno jest dobry bo mamy w domu kilka komputerów i telefonów i działa internet ale na tym coś mu odwala. Nie wiem postaram się posprawdzać jeszcze kilka propozycji a jeśli nie pomoże to poproszę inne. :~(:~(:~(:~(

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.