oprogramowanie dla firmy


 • Uczestnik
  Punkty: 165
  vigi21 #528790

  Ja na Twoim miejscu skorzystałbym z jakiś gotowych rozwiązań, które można dostosować pod potrzeby firmy. Takie podejście jest tańsze i bardziej bezpieczne. Poszukaj coś klasy erp (przykładowo: http://www.unit4.com/pl/produkty/erp ). Takie firmy mają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu tego typu programów. Z doświadczenie wiem, że samodzielne zamawianie takich systemów kończy się tym, że o części funkcjonalności po prostu zapomnieliśmy lub nawet nie pomyśleliśmy, że trzeba je uwzględnić w specyfikacji. A każda zmiana kosztuje sporo. Lepiej korzystać z firm, które są w stanie doradzić, co będzie u Ciebie działało i właśnie to zrobić.


 • Uczestnik
  Punkty: 165
  vigi21 #690922

  Witajcie! potrzebują oprogramowania biurowego które wspomoże prowadzenie mojej firmy. Szukam solidnej firmy której zlecę stworzenie oprogramowania na zamówienie. Moze mi polecacie jakąś solidną firmę? Ogólem dużo słyszałam pozytywnych opinii o firmie https://nvt.pl Co sądzicie o nich? Kogos polecicie sprawdzonego?


 • Uczestnik
  Punkty: 77
  AdaG.123 #691024

  Nie znam tego oprogramowania, które podałeś, ale wartym uwagi systemem jest JIRA. Ma wiele ciekawych opcji, dzięki którym możesz m in. tworzyć nowe projekty czy zarządzać dokumentacją. Poza tym firmy, które zdecydują się na JIRA najpierw mają zrobioną analizę przedwdrożeniową, co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, które pomaga opracować strategię rozwoju firmy. Więcej o tym systemie możesz poczytać tu: http://jirasolutions.pl/


 • Uczestnik
  Punkty: 55
  adriankos #691131

  Jeżeli interesuje Cię oprogramowanie dedykowane dla firmy powinienneś skontaktować się z software housem https://supportdevs.com/. Mają duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji i różnego rodzaju oprogramowania dla firm.


 • Uczestnik
  Punkty: 199
  Cassius #1006843

  Aktualnie mail do mnie przyszedł z mojego oprogramowania sellingo że jak sie u nich weźmie teraz skórkę pod sklep to rok abonamentu oprogramowania do sklepu dostaje się gratis. Szczegóły: eSprzedaż I z punktu widzenia użytkownika już to tylko żałuję że niedawno sobie grafikę zafundowałem.


 • Uczestnik
  Punkty: 161
  kuszetkowygostek #1006894

  całkiem przyzwoicie to wygląda! a czy mógłbyś mi powiedzieć czy da się w tym jakoś zainterweniować pod względem układu graficznego lub podmieniać sobie kolory? Sam abonament też wygląda bardzo przyzwoicie.


 • Uczestnik
  Punkty: 105
  julek #1008403

  Oprogramowanie na zamówienie ściśle dopasowane do potrzeb zapewnia firma świadcząca usługi informatyczne z Wrocławia – Itbce.com. Są bardzo elastyczni i otwarci w każdą propozycję.


 • Uczestnik
  Punkty: 52
  venas #1010791

  Dla małych i średnich firm bym polecał sprawdzić System Sage Symfonia. Zdecydowanie ułatwia zarządzanie firmą w codziennych sytuacjach. Dodatkowo, firma udostępnia demo programu a do czego on jest zdolny możecie przeczytać tutaj.


 • Uczestnik
  Punkty: 53
  figlewiczczeslaw #1035413

  Ja z kolei polecę wam program do fakturowania Faktura Vat 2018 – http://www.rafsoft.net/ Prosty i intuicyjny, w dobrej cenie. Idealny dla małych i średnich firm.


 • Uczestnik
  Punkty: 142
  aniajarnicka #1053351

  Bardzo skutecznym narzędziem do rejestracji wizyt klientów i komunikowania się z nimi jest aplikacja https://www.gabi.net.pl/ Aplikacja pozwala m. in.
  – przejrzysty i łatwy w obsłudze terminarz wizyt oraz zapisy on-line,
  – bezpieczna baza danych o klientach,
  – możliwość tworzenia kampanii smsowych i za pomocą newsletterów z informacją o nowościach/promocjach,
  – generowanie automatycznych raportów i statystyk…


 • Uczestnik
  Punkty: 52
  apoldoniusz #1079404

  Witam serdecznie polecam wam oprogramowanie ERP Asseco WAPRO – programy magazynowe do fakturowania itp. znacznie usprawniają pracę w przedsiębiorstwie. Jeśli chcecie coś więcej się dowiedzieć zapraszam pod linkiem https://www.aprosystem.pl/ pomagamy wdrożyć oraz zaktualizować programy WAPRO


 • Uczestnik
  Punkty: 60
  dromil123 #1081682

  W firmie z pewnością potrzebne będzie oprogramowanie księgowe, zwłaszcza do wystawiania faktur. Na https://wfirma.pl/program-do-faktur-online można przetestować dość funkcjonalny program – ma ciekawe opcje, choćby możliwość personalizacji wystawianych faktur, czy automatycznego generowania faktur cyklicznych.


 • Uczestnik
  Punkty: 91
  visterat #1086450

  Moim zdaniem jest wiele różnych programów, jest tego tyle, że spokojnie można coś znaleźć.


  • Uczestnik
   Punkty: 106
   regges #1087811

   Jest wiele rozwiązań ułatwiających funkcjonowanie firmy. Najpopularniejsze to chyba systemy ERP. Z coraz większym uznaniem przedsiębiorców spotykają się rozwiązania specjalistyczne typu Grafik Optymalny (https://www.grafikoptymalny.pl/), gdzie inwestycja kilkudziesięciu złotych miesięcznie pozwala zaoszczędzić znacznie więcej właścicielowi firmy.

Przeglądasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.