[3000 zł] Komputer do grania


 • Uczestnik
  hubxon #528813

  Witam! Chciałbym złożyć komputer najlepiej do 3000 zł do gier ( nagiąć raczej maksymalnie 100 – 200 zł, ale lepiej nie), w zestawie: -procesor -karta graficzna -zasilacz -płyta główna -dysk twardy lub SSD -pamięć RAM -obudowa -monitor (wiem, że jest potrzebny do karty graficznej, a aktualny nie da rady) -jeśli udało by się to nie pogardziłbym klawiaturą i myszką, ale nie uważam, że musi być nie wiadomo jaka do gier Ogółem cały komputer Aktualnie pracuję na 8 letnim (gram w lola na niskich ustawieniach, ale da się grać ), dlatego przydałby się również taki, który wytrzyma podobnie, ewentualnie z małymi wymianami części. Ze składaniem komputera jestem zielony – zacząłem czytać o częściach co potrzebne itd., ale zajęło by miesiąc zanim bym to wszystko ogarnął. Najwięcej czytałem o prockach i już mam wiele pytań np. https://www.morele.net/procesor-intel-c… 00-757624/ [morele.net] czy na takim procku ładnie, by śmigał i jest napisane zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics 530 to czy to oznacza określone karty graficzne kompatybilne z nim? Można, by z grubsza opisać abym nie był taki zielony w tym. Przechodząc do sedna sprawy czy ktoś mógłby mniej więcej opisać jak to jest z kompatybilnością, czy karte dżwiękową itd. trzeba kupić osobno i mniej więcej objaśnić najważniejsze informacje do złożenia komputera, bo strasznie dużo czytania oraz oczywiście podać przykłady części, a najlepiej wszystkie wraz z obudową i podzespołami. Z góry dzięki, jeśli mam dopisać coś proszę napisać


 • Uczestnik

 • Uczestnik
  pozdro #691018

  Czy z tego zestawu można kupić samą obudowę? Jeśli tak to jak się ona nazywa? Z góry przepraszam za głupie pytanie ale sam nie potrafiłem tego znaleźć.

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.