Jakie są G-Mastery od Iiyamy?


 • Uczestnik
  Punkty: 59
  fakir #528836

  Mam takie pytanie. Co sądzicie o gamingowej serii G-Master od Iiyamy? Warto? Opłaca się? Jak te monitory stoją z jakością?


 • Uczestnik
  Punkty: 2 749
  KrzysztofN #691118

  Jaki masz budzet do czego używasz monitor?


 • Uczestnik
  Punkty: 59
  eshape #1049006

  Ogólnie G-Mastery są znane z dobrej jakości, fajnego designu i jakości. Miałem w życiu dwie iiyamy, każda z nich spisywała się bardzo dobrze, w sumie o jednej powinienem mówić w czasie teraźniejszym, bo nadal ją mam 🙂 O G-Masterze myślałem i możliwe, że sobie go sprawię, póki co wstrzymuję się z decyzją (inne pilne wydatki). Ale brałbym. Tym bardziej, że widziałem go na żywo. Obraz żyleta, chodzi jak burza. Według mnie się opłaca, też zależy o jaki model Ci dokładnie chodzi, czego wymagasz, co potrzebujesz. Wejdź sobie na iiyama-sklep.pl i pooglądaj, tam masz więcej informacji, ewentualnie napisz do supportu i pytaj. Ja u nich mam jeden model właśnie na oku, ale to musi jeszcze chwilkę poczekać. No i miły dodatek dorzucają gratis – gogle vr, choć to już moim zdaniem mało ważne 😉

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.