Jak długo utrzymają sie efekty pozycjonowania?

Spojrzyj też na nowe fora


 • Uczestnik
  musznik44 #528851

  o ludzie.. liczyłem że mi sie rozjasni w głowie po tym pytaniu a nie namiesza jeszcze bardziej-to na jak długo mam podpisać umowe?


 • Uczestnik
  musznik44 #691155

  wiem że na efekty trzeba czekać-poczekam. ale jak już je osiągnę to jak długo zostana? przecież nie będe wiązał sie z agencją na całe życie a nie wiem na jakie koszty mam sie przygotowac, tzn jak długo im płacić


 • Uczestnik
  agaa1 #691164

  To zależy od branży – mogą się utrzymać parę miesięcy, a mogą się utrzymać rok. Dużo zależy też od konkurencji – jeżeli oni będą ciągle pracować, kiedy Ty zakończysz współpracę z agencją to szybciej Twoja pozycja spadnie. Właśnie z tego powodu pozycjonowanie to działania „na całe życie”. Algorytmy ciągle się zmieniają, konkurencja ciągle pracuje na swoje pozycje i tak na prawdę nie ma gwarancji jak długo się utrzymasz.


 • Uczestnik
  SupremumSEO #691165

  Zaprzestanie pozycjonowania właściwie od razu wiąże się ze spadkiem w SERP-ach. Agaa1 ma rację, nie da się wypracować pozycji na stałe. Po pierwsze, zmieniają się algorytmy Google. Po drugie, konkurencja jest cały czas aktywna. Pozycjonowanie jest trochę jak gra w szachy – jak zatrzymasz się na dłużej, ktoś Cię na pewno przeskoczy;) Trudno powiedzieć, jak długo będziesz potrzebował agencji i jak trwałe efekty osiągniesz, ale przygotuj się raczej na dłuższą współpracę;)

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.