Intensywny kurs języka angielskiego


 • Uczestnik
  Punkty: 1 328
  jerzyk88 #528860

  Witam! Mam zamair wyjechać do U.K. dlatego też podejmuje próbę nauki języka angielskiego? Czy może ktoś mi doardzić jak w rok można nauczyć się komunikatywnie w nim mówić?


 • Uczestnik
  Punkty: 90
  Plozek #691186

  Jest taka mozliwośc. Musisz jednak uczyć się angielskiego intensywnie i codzienne przez klka godzin. Nie ma raczej opcji nauczenia sie samodzielnie tak wiec sugeruję poszukać sobie jakiegoś dobrego i intensywnego kursu angielskiego… Podpowiem, ze takowe organizuje Speak up: https://speak-up.pl/


 • Uczestnik
  Punkty: 52
  agawaga #1052283

  Dla chcącego nic trudnego, ale najważniejsze, żeby sposobem. Zastanawiałeś się, w jakiej sytuacji będziesz mówił po angielsku najczęściej? Jeśli jest Ci potrzebny do pracy, to polecam http://www.prolang.pl Specjalizują się w angielskim biznesowym, więc spotkania, maile, prezentacje będziesz miał opanowane.


 • Uczestnik
  Punkty: 55
  krypol #1053703

  Jest dużo darmowych aplikacji do nauki angielskiego. Ale jak już koniecznie musisz sobie kupić kurs, to zobacz na https://www.etutor.pl/

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.