11bit studios

Gry flashowe

Frostpunk od 11 bit studios ukaże się z opóźnieniem

Wygląda na to, że nowa gra warszawskiego studia 11 bit studios wyjdzie z opóźnieniem. Twórcy This War of Mine poinformowali dzisiaj, że Frostpunk ukaże się dopiero w drugiej połowie 2017 roku. Początkowe plany zakładały, że gra ukaże się na wiosnę. A więc opóźnienie nie jest takie duże.
Gry flashowe

Sukces polskiej planszówki opartej na This War of Mine

Stworzona w oparciu o oryginalne This War of Mine, zdobywcę ponad stu nagród branżowych, wersja planszowa została zaprojektowana przez doświadczonego designera Michała Oracza (twórca popularnej Neuroshimy Hex) oraz Jakuba Wiśniewskiego, autora scenariuszy, m.in. do Dying Light.
Gry flashowe

This War of Mine: The Little Ones – recenzja gry

Jedna z najlepszych polskich gier niezależnych, wydana w 2014 roku, w końcu trafiła na konsole PS4 i Xbox One w nowej, odświeżonej wersji. Czy w dalszym ciągu mamy do czynienia z tytułem, który bezwzględnie powinien znajdować się w kolekcji każdego szanującego się gracza?
Gry flashowe

This War of Mine: The Litte Ones wylądowało na konsolach

W grze This War Of Mine gracz nie wciela się w postać elitarnego żołnierza – zamiast tego ma do czynienia z grupką cywili, którzy próbują przeżyć w oblężonym mieście. Zmagają się oni z brakiem żywności i lekarstw, a także ciągłym zagrożeniem ze strony snajperów oraz groźnych szabrowników.
Gry flashowe

Wojna z perspektywy dzieci

29 stycznia hit 11 bit studios doczeka się wersji konsolowej. Na PS4 i Xbox One gracze otrzymają jednak nie tyle zwykły port, co wersję gry z zawartością, która wpłynie na całokształt rozgrywki.
Gry flashowe

Wspieraj War Child z twórcami This War of Mine

11 bit studios nie tylko stworzyło wyjątkową grę o wojnie, ukazującą przede wszystkim tragizm cywilów dotkniętych konfliktem zbrojnym. Twórcy aktywnie wspierają także organizację War Child pomagającą najmłodszym przetrwać w najgorszych chwilach.
Gry flashowe

This War of Mine z niezwykle klimatycznym trailerem

Jeśli do tej pory nie zainteresowała Was produkcja 11 bit studios i mieliście wątpliwości co do atmosfery, jaka będzie panować w grze, ten zwiastun powinien Was przekonać do dojrzałości tego tytułu i klimatu wojny, którego w grach wideo na próżno szukać.
Gry flashowe

Zobacz pierwszy gameplay z This War of Mine

Redaktorzy serwisu Polygon jako pierwsi opublikowali materiał z nowej, polskiej gry od twórców Anomaly. Połączenie gry strategicznej i przygodowej przypadnie do gustu graczom szukających nowych wrażeń w tematyce konfliktów zbrojnych.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.