2k games

Gry akcji

Zremasterowany BioShock 1 i 2 za darmo…

W ubiegłym tygodniu wydawca serii BioShock poinformował, że 16 września w sklepach pojawi się odświeżona wersja trylogii. Teraz wiemy już także, że dwie pierwsze części będzie można otrzymać bezpłatnie - pod jednym warunkiem.
Gry akcji

Pierwszy BioShock trafi wkrótce na iOS

Najwyraźniej przeniesienie na urządzenia mobilne strategii XCOM: Enemy Unknown w ubiegłym roku opłaciło się wydawcy ponieważ postanowiono także przeportować pierwszą część klimatycznej serii FPS-ów.
Gry akcji

BioShock na PS Vita? Nieprędko.

Ken Levine, dyrektor Irrational Games, oświadczył, że wszystkie zasoby jego firmy obecnie przekierowane są na grę Bioshock: Infinite. Wersja Bioshocka dla konsoli Vita powstanie później.
Kiedyś kochający mąż i ojciec. Dziś uzależniony od prochów i bourbonu najemnik. Max Payne 3, podobnie jak poprzednie części, to opowieść o upadku, a nie tylko bezmyślna rozwałka.

Król Max Payne Trzeci

W tym roku Cenega wyda aż trzy niesamowicie zapowiadające się tytuły. Dwa z nich to kontynuacje gier wręcz legendarnych. Jak zawsze, pojawiają się wątpliwości: czy legenda nie zostanie zbrukana? Cenega postanowiła rozwiać wątpliwości i zaprosiła Siećpospolitą na wyjątkową konferencję prasową.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.