343industries

Recenzje

Halo 5: Guardians – zmiany, dużo zmian!

Najnowsza odsłona gry Halo jest niesamowicie istotna dla całej serii. Jest to praktycznie pierwsza odsłona tej serii, w której nowi twórcy mogli rozwinąć skrzydła, kreatywnie i technicznie. Postanowili być odważni, odnosząc sukces w wielu kwestiach, ale i w niektórych sromotną klęskę.
Reklama i marketing

Oto epicki zwiastun Halo 5: Guardians

Wygląda na to, że historia opowiadana w Halo 5 będzie mroczniejsza od dotychczasowych. Master Chief, główny bohater gry, utracił Cortanę, a teraz polują na niego bracia Spartanie. Jak to się wszystko zakończy? Nie możemy się doczekać!
Reklama i marketing

Xbox 360 przejął cały kraj na premierę przebojowego Halo 4!

Po raz pierwszy w historii, gigant rynku rozrywkowego – Xbox 360 – stał się wczoraj jedyną na świecie marką, która z okazji premiery nowego produktu przejęła rzeczywiste państwo – Księstwo Liechtensteinu, wraz z jego najsłynniejszymi obiektami, jak XIII-wieczny zamek oraz czynna kopalnia, tworząc żywą replikę uniwersum "Halo" w samym sercu Europy, specjalnie z okazji premiery…
Gry akcji

Zobacz Halo 4 w akcji!

Microsoft postanowił nie czekać z prezentacją Halo 4, skoro wczoraj do Sieci wyciekły zrzuty ekranowe z gry. Postanowił pokazać grę w akcji, na wideo.
Gry akcji

Pierwsze zrzuty ekranu z Halo 4!

Zwiastun na zeszłorocznych targach E3 rozbudził nasz apetyt, ale nie zdradził praktycznie nic na temat kolejnej odsłony kultowej sagi. Dziś już wiemy jak sama gra będzie wyglądać.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.