4chan

Trendy

4chan znowu troluje feministki

"A gdyby tak nakłonić użytkowników Tumblr do tego, żeby narobili w gacie w imię równości?" - tak zaczął się kolejny żart 4chana, który patrząc po mediach społecznościowych przyjął postać całkiem poważnej kampanii. Przynajmniej na pierwszy rzut oka.
Witryny internetowe

4chan został sprzedany!

Jeśli historia obrazkowych for internetowych jest jednym z waszych zainteresowań, to zapewne wiecie, że 4chan - legendarny portal, na którym powstała większość internetowego humoru (i innych, bardziej przerażających i zupełnie niepoprawnych politycznie rzeczy) został założony przez Christophera "Moota" Poole'a, ponieważ ten zainspirował się japońskim forum obrazkowym o nazwie 2channel. Po latach Moot zdecydował się sprzedać…
Luki bezpieczeństwa

Naga Emma Watson kontra 4chan

Do Sieci, w ramach akcji The Fappening wyciekają zdjęcia kolejnych celebrytek z Hollywood. Gwiazdy postanowiły coś z tym zrobić - w tym celu zatrudniły agencję PR Rantic Marketing, a ta zaatakowała forum 4chan, którego użytkownicy obwiniani są za całą akcję.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.