Action

Gadżety

RocketSkates – elektryczne rolki ufundowane w jeden dzień

Czyżby nadchodził przełom w dziedzinie przemieszczania się po mieście? Mamy rowery, skutery, rolki...Niestety dłuższe podróże tym ostatnim środkiem transportu bywają bardzo męczące, zwłaszcza w terenie obfitującym w schody. RocketSkates doskonale radzi sobie z tym problemem.
Drukarki i skanery

HP wziął się za producentów zamienników

HP poinformował o zawarciu ugody ze spółką Action S.A., z siedzibą w Warszawie, dystrybutorem polskiej marki ActiveJet, oraz ze spółką AB S.A., z siedzibą we Wrocławiu, dystrybutorem polskiej marki TB Print. Ugoda ta dotyczy sprzedaży wkładów atramentowych naruszających prawa własności intelektualnej wynikające z patentów HP.
Desktopy

Actina Sierra 700I – komputer do zadań specjalnych

Komputer napędza najnowszy 6-rdzeniowy procesor Intel Core i7-3960X Extreme Edition, a za grafikę odpowiada układ GeForce GTX 580. Na pokładzie nowej Sierry znalazło się 8 GB pamięci operacyjnej. Całość zamknięto w futurystycznej obudowie Aerocool STRIKE-X ST USB3.0.

IT Academic Day na Politechnice Warszawskiej

IT Academic Day jest to cykliczna konferencja technologiczna dla wszystkich zainteresowanych technologiami. Jak co roku, będzie to największa konferencja studencka, na której będzie można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, poznać świetnych ludzi i doskonale bawić zdobywając wartościowe nagrody. Gdzie i kiedy? Już we wtorek, 29 listopada w Audytorium Centralnym Gmachu Elektroniki Politechniki Warszawskiej.

Foxconn NetBox nT-425h

Foxconn NetBox nT-425h to niekompletny Mini PC, którego musimy uzupełnić o dysk twardy i pamięć RAM. Może to być zaletą dla niektórych użytkowników dzięki czemu mogą zaoszczędzić wydatków jeżeli już maja wspomniane podzespoły albo mogą dopasować je do indywidualnych potrzeb. Urządzenie wyróżnia się
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.