allegro

Trendy

Kto kupi Allegro?

Chińska grupa e-commerce Alibaba, amerykański gigant eBay Inc i CVC Capital Partners to tylko niektóre podmioty zainteresowane kupnem Allegro - własności południowoafrykańskiej firmy Naspers.
Statystyka

Fuzja Allegro i GG przynosi imponujace rezultaty

Grupa Allegro-GG zajęła wysokie, 2. miejsce w najnowszym badaniu popularności witryn i aplikacji Megapanel, prowadzonym przez PBI/Gemius, ustępując jedynie Grupie Google i zostając tym samym największym podmiotem, którego dane są objęte audytem.
Witryny internetowe

Allegro udostępnia Selenę

System Selena służy m. in. do ciągłego badania czasów i kodów odpowiedzi stron internetowych. Monitoring może odbywać się z wielu geolokalizacji, a wyniki prezentowane są na przejrzystych panelach informacyjnych, pozwalających szybko zauważyć potencjalne problemy.
Konkursy i turnieje

360 najlepszych z najlepszych

Do półfinałów VI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie zakwalifikowało się 360 najlepszych drużyn – co najmniej 50 z każdego z siedmiu okręgów. W kilku okręgach zespoły zdobyły taką samą liczbę punktów w tym samym czasie, dzięki czemu do II etapu przeszło ich więcej niż zakładane 50. W tym roku swój udział w Net Masters…
E-handel

Handlujesz na Allegro? Teraz zobaczysz wymierne efekty

Każdy użytkownik platformy, który prowadzi sprzedaż lub dopiero zamierza rozpocząć działalność na Allegro, może zyskać dostęp do wiedzy i danych, które pozwolą dobrać asortyment, zarządzać dotychczasową sprzedażą, optymalizować ją i tym samym zwiększać swoje zyski.
E-handel

Allegro: nowa odsłona serwisu to początek serii zmian

Ewolucja bez rewolucyjnej zmiany przyzwyczajeń – to jak zapewnia Allegro – była filozofia zmian serwisu dotyczących zarówno kupujących, jak i sprzedających towary. Nowa odsłona portalu to dopiero początek ewolucji – firma na bieżąco będzie zbierać opinie użytkowników i wprowadzać kolejne zmiany. Wyszukiwanie produktów ma być coraz prostsze i bardziej intuicyjne, a sam serwis dostosowany do…
To ostatnie chwile 'starego' Allegro. Nam wciąż jest jeszcze serwowana stara wersja witryny. A wam? E-handel

Od dziś serwis Allegro w nowej odsłonie

Zmiany od dziś zaczną się pojawiać w serwisie transakcyjnym Allegro. Choć już prawie co trzeci Polak robi zakupy na Allegro, jego przedstawiciele stawiają sobie ambitny cel – zachęcić do zakupów w Internecie jeszcze większą liczbę osób.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.