aqurat

Mapy do GPS-ów

Androidowa AutoMapa w trzeciej odsłonie

Nowa AutoMapa 3.0 dla systemu Android to dziesiątki nowości i usprawnień, które pozwolą użytkownikom na skuteczniejszą nawigację po polskich i europejskich drogach. To, co rzuca się w oczy po uruchomieniu nowej AutoMapy to przyspieszenie grafiki.
Aplikacje użytkowe

AutoMapa prezentuje AutoRadar

Baza tysięcy fotoradarów stacjonarnych i przenośnych, punktów kontroli drogowej, odcinkowych pomiarów prędkości, przejazdów kolejowych i miejsc szczególnie niebezpiecznych. Możliwość interakcji pomiędzy wszystkimi kierowcami i wygodnego przekazywania sobie informacji drogowych o najważniejszych wydarzeniach na drodze. AutoMapa prezentuje świąteczny prezent dla wszystkich polskich kierowców: AutoRadar.
Mapy do GPS-ów

AutoMapa Europe dla Androida dostępna w Google Play

Wprowadzona pod koniec lipca AutoMapa Android cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród użytkowników. W niespełna 48 godzin po premierze, AutoMapa została liderem rankingu Top Grossing będącym odzwierciedleniem wartości sprzedaży w polskim Google Play i utrzymuje tę pozycję nieprzerwanie, od ponad 3 miesięcy do dnia dzisiejszego.
Mapy do GPS-ów

Nawigacja śródlądowa trafia do AutoMapy

Najnowsze mapy Polski oznaczone symbolem 1209 już wkrótce trafią do użytkowników AutoMapy i serwisu lokalizacyjnego Targeo.pl. Po raz pierwszy znajduje się w nich zestaw danych przydatnych nie tylko do nawigacji drogowej, czy pieszej, ale i śródlądowej.
Mapy do GPS-ów

AutoMapa Europe iOS od dziś w AppStore

Najnowsze mapy 43 krajów Europy, najświeższe dane mapowe Polski uwzględniające wszystkie ostatnie zmiany w infrastrukturze drogowej, miliony Użytecznych Punktów (POI) w całej Europie i wszystkie zalety AutoMapy Polska. AutoMapa Europe iOS dostępna w AppStore.
Mapy do GPS-ów

Szybsza i bezpieczniejsza AutoMapa

Nowe mapy datowane na grudzień 2011 roku, punktowe adresy dla wszystkich miast w Polsce, możliwość użycia trasy przygotowanej w serwisie Targeo.pl oraz nowy typ trasy dla osób ceniących bezpieczeństwo w podróży wspierany przez technologię LiveDrive!.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.