Aristo

Aristo Voyager S500i AM PL

Aristo Voyager S500i to spora, pięciocalowa nawigacja samochodowa dostępna z mapą Europy, albo Polski. Testowany w naszym laboratorium model miał zainstalowaną AutoMapę XL (Polska). Nawigacja współpracuje z AutoMapa Traffic i udostępnia nową funkcję DUN (Dial-Up Networking), która umożliwia

Aristo Voyager S500i AM EU

Aristo Voyager S500i to spora, pięciocalowa nawigacja samochodowa dostępna z mapą Europy testowany w naszym laboratorium model miał zainstalowaną AutoMapę Europy w wersji 6.6. Nawigacja współpracuje z AutoMapa Traffic i udostępnia nową funkcję DUN (Dial-Up Networking), która umożliwia ominięcie

Aristo Voyager S700 AM EU

Aristo Voyager S700 to duża, siedmiocalowa nawigacja samochodowa GPS, testowany w naszym laboratorium model miał zainstalowaną AutoMapę Europy w wersji 6.6. Oprócz dużej dokładności mapy można pochwalić nowy odświeżony i nieco uproszczony interfejs. Jak na tych rozmiarów urządzenie jego cena na

Aristo Voyager S700 AM PL

Aristo Voyager S700 to duża, siedmiocalowa nawigacja samochodowa GPS, testowany w naszym laboratorium model miał zainstalowaną AutoMapę Polski XL w wersji 6.5. Oprócz dużej dokładności mapy można pochwalić nowy odświeżony i nieco uproszczony interfejs. Jak na tych rozmiarów urządzenie jego cena na
Napędy wirtualne

Aristo Strong 1520

Wytrzymały i bezpieczny notebook przystosowany do pracy w trudnych warunkach. Niestraszne mu upadki, wstrząsy i zalania. Zapewnia to magnezowa konstrukcja i wzmocnione mocowanie matrycy oraz twardego dysku. Ma bardzo duże możliwości komunikacji dzięki wbudowanemu modemowi telefonicznemu.
Napędy wirtualne

Aristo Smart W350

Funkcjonalny i niedrogi notebook o uniwersalnym zastosowaniu. 15,6 calowy ekran ma błyszczącą powłokę, która polepszy kolory w oglądanym filmie ale utrudni pracę w jasno oświetlonym pomieszczeniu. Na uwagę zasługuje duża i bardzo wygodna klawiatura wyspowa z wydzielona sekcją numeryczną.
Napędy wirtualne

Aristo Slim C145-A123

Komputery Aristo już dawno przestały być kanciaste. Producent, trzeba przyznać – skutecznie, goni konkurencję. Model Slim C145-A123 jest ładny, lekki i oferuje wydajność, która z powodzeniem wystarczy do przeglądania Internetu czy pracy biurowej a do tego długo wytrzymuje bez zasilania sieciowego.
Notebooki

Aristo Vision i535-C685R

Duży multimedialny notebook z matrycą o przekątnej 18,4 cala (1920x1080 pikseli). Dwie karty graficzne działające w trybie SLI pozowlą na swobodne granie i oglądanei filmów HD.
Notebooki

Aristo Slim C140-A123

Lekki, smukły, długo pracujący na baterii notebook, wyposażony we wszystkie moduły komunikacyjne. Zabrakło niestety napędu optycznego i wydajności.
Napędy wirtualne

Aristo Prestige V500 C64444

Średniej klasy notebook, wyposażony w podzespoły dające również średnią wydajność. Czas pracy na baterii zadowalający, pozwoli nawet na obejrzenie całego filmu lub prawie trzygodzinen granie.
Napędy wirtualne

Aristo Vision i785

Bardzo wydajny notebook dla graczy. Wyposażony w procesor Intel Core i7-920XM, 4 GB pamięci RAM, dysk twardy 500 GB i dwie karty graficzne Nvidia GTX 285M pracujące w trybie SLI. Dobra platforma dla wymagających graczy. Niestety dość głośny przy dużym obciążeniu (39,9dB / 3,4 sona).
Notebooki

Aristo Vision i685

Najwydajniejszy przetestowany notebook, który wygląda imponująco oraz działa bez zarzutu. Doskonale nadaje się do zastąpienia domowego peceta. Niestety pracuje głośno, szybko zużywa baterię i jest bardzo drogi.
Notebooki

Aristo Prestige V200

Wydajny notebook, o długim czasie pracy na baterii. Doskonale radzi sobie z aplikacjami 3D i filmami w rozdzilczości HD. Notebook waży niewiele ponad 3 kilogramy, a podzespoły zamknięte zostały w przyzwoitej dobrze wykonanej obudowie. Przy pomocy modułów Wi-Fi i Bluetooth będziemy mieli możliwość
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.