artifex mundi

Gry flashowe

Grim Legends od jutra na PS4

Studio Artifex Mundi stopniowo przenosi swoje hity z komputerów PC i urządzeń mobilnych na konsole nowej generacji. Grim Legends będzie czwartym tytułem producenta dostępnym na PS4.
Gry flashowe

Enigmatis trafiło na PS4

Po udanych premierach pirackiego Nightmares from the Deep: The Cursed Heart oraz steampunkowego Clockwork Tales: Of Glass and Ink przyszła pora na znaną fanom Artifex Mundi grę detektywistyczną z elementami horroru, która przenosi gracza w do niepozornego miasteczka w sielskich okolice Vermont.
Gry flashowe

Nowa część Nightmares from the Deep już na iPadach

Na rynku ukazała się właśnie produkcja Nightmares from the Deep: A Hidden Object Adventure. Efekt współpracy Artifex Mundi oraz G5 Entertainment to śmiałe połączenie najlepszych elementów jednej z najpopularniejszych gier przygodowych HOPA z modelem free-to-play.
Gry flashowe

Koszmary z Głębin wpływają do portu PS4

Bohaterka, właścicielka muzeum na Karaibach, ściga wskrzeszonego pirata, który porwał jej nastoletnią córkę. Szybko okazuje się, że korsarz jest uwikłany w kilkusetletnią, tragiczną historię miłosną i nic nie powstrzyma go przed przywróceniem do życia swojej ukochanej za pomocą sił witalnych schwytanej dziewczyny
Gry flashowe

Enigmatis 3: Cień Karhkali – recenzja

Finałowa potyczka z Pastorem rozgrywa się na dachu świata i jest zrealizowana z należytym rozmachem. Gdy popatrzycie na pierwszą część Enigmatis i na tę ostatnią zauważycie olbrzymi progres polskiego studia. Tak trzymać!
Gry flashowe

Sekretne Zbrodnie: Szkarłatna Lilia już w sprzedaży

Sekretne Zbrodnie: Szkarłatna Lilia to obfitująca w nieoczekiwane zwroty akcji, dojrzała historia kryminalna inspirowana filmami i serialami kryminalnymi lat 90-tych, która powiedzie gracza przez 30 ręcznie malowanych zimowych lokacji pełnych scen z ukrytymi przedmiotami.
Gry flashowe

Nowości od Artifex Mundi na 2016 rok

Po obfitującym w premiery roku 2015, Artifex Mundi zapowiada wydanie następnych 17 gier. Nowością będzie pojawienie się tytułów śląskiej firmy na kolejnych platformach: Apple TV, Android TV oraz PS4 a także długo oczekiwane premiery trzecich odsłon serii Enigmatis i Mroczne Legendy.
Gry flashowe

Znane i cenione gry przygodowe polskiego studia w końcu na Xbox One

Artifex Mundi to jeden z największych producentów gier przygodowych na świecie. W swoim portfolio katowickie studio ma już ponad 30 tytułów, a lista kompatybilnych platform obejmowała nie tylko komputery PC i Mac, lecz również smartfony i tablety działające pod Androidem, iOS-em i Windows Phonem. Brakowało tylko konsol...

Grim Legends 2: Song of the Dark Swan – recenzja gry

Pamiętacie "Sześć łabędzi"? Baśń braci Grimm stała się inspiracją dla polskiej gry przygodowej studia Artifex Mundi, charakteryzującej się nie tylko piękną oprawą graficzną, ale też i ciekawymi, zróżnicowanymi zagadkami logicznymi.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.