atari

Gadżety

Multimedialna czapka Atari

Czapka pozwoli odtwarzać muzykę i odbierać połączenia telefoniczne. Piosenek posłuchamy też wspólnie z innymi posiadaczami nowoczesnego gadżetu Atari.
Atari zaprezentowało nową konsolę. (fot Atari) Gry

Zobaczyliśmy nowe Atari

Francuski producent pokazał dwa warianty nowej konsoli. Współczesny czarno-czerwony projekt Ataribox oraz model wzorowany na klasyku z lat 70 ubiegłego wieku. Niezależnie od wersji, miłośnicy konsoli będą mogli zagrać w swoje ulubione stare gry, a być może także w nowe produkcje.
Stare gry

Atari wróci – drewniane i z nowymi grami

Najpierw był przeciek - krótki, enigamtyczny klip umieszczony w internecie. Teraz CEO Atari, Frédéric Chesnais, zapowiada już wprost nowoczesną odsłonę urządzenia. Zestaw o nazwie Ataribox ma służyć do grania zarówno w retro jak i aktualne produkcje. Zbieramy to, co na razie wiadomo o elektryzującym przedsięwzięciu.
Gry flashowe

RollerCoaster Tycoon już na iOS i Androidzie

Dwa lata temu na urządzeniach mobilnych pojawił się RollerCoaster Tycoon 4 Mobile. Rozgrywka daleka była jednak od oczekiwań graczy- całość nie wyróżniała się niczym od innych, ekonomicznych gier free-to-play. Teraz Atari próbuje naprawić swój błąd wydając pełnoprawną wersję oryginalnego klasyka.
Rozrywka

Gry ze stareńkiego Atari trafiają na Xboxa One

Kłócimy się o klatki na sekundę czy ilość pikseli na ekranie, a tymczasem my sami lub nasi rodzice zagrywali się namiętnie w coś, co dla niewprawnego oka wygląda jak sterta wielkich pikseli. Teraz możemy sprawdzić co w tych grach było takiego magicznego.
Gry flashowe

Dwa klasyki Atari zostaną zekranizowane

Gdy mówimy o filmowych adaptacjach gier na myśl przychodzą od razu ekranizacje wysokobudżetowych i stosunkowo nowych produkcji, takich jak "Uncharted", "World of Warcraft" czy "Assassin's Creed". Tymczasem Atari postanowiło sięgnąć do swoich korzeni.
Gry flashowe

Ile jest warta najgorsza gra w historii?

W 1982 roku Atari pokusiło się o wyprodukowanie gry na podstawie popularnego filmu Spielberga w skutek czego prawie poszło z torbami. Kosztujące 125 milionów dolarów E.T Extra Terrestrial wraz z innymi grami Atari pochowało ze wstydem na pustyni w okolicach Nowego Meksyku. Legendarne miejsce odnaleziono w ubiegłym roku.
Umowy i fuzje

Atari wyprzedaje ostatnie zasoby

Atari Inc., czyli amerykański oddział francuskiego Atari S.A. wystąpił do sądu o zgodę na wystawienie swoich zasobów na aukcję. Pod młotek ma pójść logo Atari, a także marki Test Drive, Rollercoaster Tycoon, Asteroids i Pong.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.