autodesk

Konferencje, pokazy

Gimnazjaliści projektują w 3D

Trwa pilotażowy projekt, realizowany w poznańskich gimnazjach przez firmę Autodesk. W jego ramach młodzież na lekcjach techniki uczyła się projektowania trójwymiarowego, używając do tego celu rozwiązań powszechnie stosowanych w przemyśle. Polska jest trzecim – po USA i Wielkiej Brytanii – krajem, w którym realizowany jest projekt Design the Future.
IT w małej i średniej firmie

Światowa premiera rozwiązań Autodesk 2014

Autodesk ogłosił dzisiaj najnowsze wersje pakietów Autodesk Design i Creation Suites 2014. Nowe pakiety oferują dostęp (stacjonarny i w chmurze) do rozwiązań Autodesk w wersji 2014, umożliwiając projektowanie budynków, produktów, instalacji, zakładów produkcyjnych i infrastruktury oraz tworzenie rozrywki. Po raz pierwszy pakiety Autodesk Design i Creation Suites 2014 zawierają nowe narzędzia i usługi ułatwiające włączanie…
IT w małej i średniej firmie

Zarządzanie produktami… w chmurze

Autodesk ogłosił dostępność rozwiązania PLM 360. Jest ono zupełnie nowe i oparte o przetwarzanie w chmurze. Autodesk obiecuje również, że jest łatwe do wdrożenia i zapewnia bogactwo możliwości za ułamek kosztów tradycyjnych systemów PLM (Product Lifecycle Management).
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.